את סוף השבוע האחרון בילתה דניאל גרינברג בנפרד ממשפחתה, כשנסעה לעיר הדרומית אילת לחגיגות מסיבת הרווקות של אילאי אליהו, המנהלת של אייל גולן. רגע לפני שנסעה דרומה, דניאל השאירה את מיאל הקטנה אצל הוריה לבייביסיטר, עצרה לתדלק בתחנת דלק והמשיכה בנסיעתה לאילת.

אתמול (ראשון), בתום החגיגות, נסעה דניאל לפי מקורבים היישר מאילת לקיסריה להופעה של גולן, והגיעה באמצע ההופעה. מיד לאחר מכן היא נשארה ללון איתו בבית מלון באזור, והבוקר (שני) היא נסעה ישירות לבית הוריה לאסוף את מיאל, אחרי שהשתיים היו בנפרד זו מזו במהלך סוף השבוע. 

דניאל גרינברג עונה לשאלות. יוני 2021 (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
התאחדו אחרי סופ"ש בנפרד. אייל ודניאל | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

זו הפעם השנייה שדניאל ואייל נראים יחד בציבור אחרי שפרסמנו לכם לראשונה לפני שבועיים על המשבר שהחריף בין השניים, שבו בין היתר מקורבים טענו כי "המריבות שלהם בעיקר בנושא האמון" וכי "במשך שנתיים דניאל סופגת התנהגות שלא מכבדת אישה ובטח לא אישה בהיריון, וכל מי שקרוב אליהם כבר שמע מהם על אפשרות של גירושים".

כאמור, גם בשבוע שעבר השניים נראו יחד באירוע, אחרי שדניאל ומיאל סיימו את הבידוד בבית הוריה של דניאל, בעקבות העובדה שקארין, אחותה של דניאל, נמצאה חיובית לקורונה. בתום הבידוד השתיים חזרו הביתה לבית המשפחה שברחובות.