אנחנו נמצאים בתקופה לא פשוטה, מדינת ישראל נמצאת כרגע בדרך להסגר מוחלט ומה שנשאר לנו לעשות, זה רק לצייט להנחיות משרד הבריאות שמטרתן העיקרית היא למנוע כל הדבקה בנגיף המסוכן שמאיים על מדינות העולם ועל איטליה בפרט.

השחקנית והדוגמנית מורן אטיאס אמנם מתגוררת באיטליה, אבל את התקופה הנוכחית, היא מבלה דווקא בארץ עם משפחתה בחיפה. אם תהיתם, בן הזוג טום אביב הוא לא חלק מעסקת החבילה, כי מסתבר שבשקט בשקט בלי ששמנו לב, השניים החליטו להיפרד אחרי זמן קצר מידי של זוגיות סודית.

הבוקר, (א'), אטיאס דיברה עם מעיין אדם ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין (קשת 12) מתוך ביתה שבחיפה, ונשאלה על ידיה: "מה איתך ברמה האישית? כרווקה לרווקה טרייה, ארבעה קירות לבד, אני אישית מתחרפנת. איך את בימים האלו?".

"אני אגיד לך את האמת, ברגעי משבר יש בי משהו מוזר, אני מקבלת אנרגיות שהם כוחות באמת מהשמיים, תמיד שיש איזשהו משבר בעולם אני תמיד מתעוררת ושאולת מה אני יכולה לעשות? אני שוכחת מעצמי, זה לא איזושהי עצה טובה". ענתה אטיאס, והשתיים המשיכו בשיחתן.

פרידה בלב המשבר הזה, את רוצה להגיד שהיא לא פי כמה קשה?

"זו אותה כתבת ששאלה אותי פעם קודמת? זו אותה בחורה? לא למדת מפעם קודמת שאלה לא נושאים שאני מדברת עליהם? בטח שלא בתקופה כזאת. זה כל כך שטחי וזה מעניין רק אותך. אני שוב פעם אומרת - זה מצחיק שרק את שואלת אותי. יקירתי באמת בזמן הזה הכל כל כך מתגמד וזה לא מעניין. הזמן שלי חשוב, אני מתלבשת ומתכוננת כדי לדבר עם הצופים בבית בשביל לתת להם איזושהו חיבור ולא להתעסק בדברים האלה שהם כרגע באמת לא מעניינים אף אחד. אנשים מתים במאות באיטליה, חסרי פרנסה, בארץ ובעולם, וכל מה שכולנו צריכים זה קצת תקווה וחיבוק".

אני חולקת עליך, במקרה הזה לא מדובר ברכילות.

"אני כבר... זאת לא השיחה הזאת... זה כן ואנחנו לא ניכנס לזה שוב פעם אני מאחלת לך המון המון".

אני לא נכנסת איתך לזה, אני רק רוצה...

"לא נכנסת, אבל...".

יש אנשים שבתקופה הזו כן מתחברים לדברים החשובים בחיים. זוגיות, משפחה, הורים, ילדים. בגלל זה אני שואלת.

"אז סליחה הדבר החשוב לי בחיים כרגע ותמיד מאז ומעולם זה לעזור לאנשים אחרים ולמצוא תועלת עם מה שאלוהים נתן לי, אלוהים נתן לי כוחות מסיימים ובאמת אהבת זולת וזה מה שחשוב לי יותר מהכל, בדיוק עכשיו במשבר הזה".