אמש בבית הנשיא הושקה #לאעומדיםמהצד, יוזמה מיוחד שקמה נגד חרמות ובריונות בקרב ילדים ובני נוער. נועה קירל הנחתה את האירוע שבו השתתפו בין היתר גם כוכבי נוער שהם בני נוער בעצמם - עומר חזן, סטפן, אופק אדנק, ריף נאמן, קים אור אזולאי, קווין רובי וכמובן אגם בוחבוט.

רגע אחרי אותו האירוע, בוחבוט הגיעה לדבר עם ניב רסקין ב"חדשות הבוקר" וסיפרה כיצד היא סבלה בעצמה מבריונות מיד אחרי השתתפותה ב"בית הספר למוזיקה" וגם לאחרונה, רגע אחרי שעלתה על בימת המחזמר "מאמא מיה".

View this post on Instagram

A post shared by Agam Buhbut | אגם בוחבוט (@agam__buhbut) on

"מגיל קטן נתקלתי בתגובות הכי קשות שיש", סיפרה הזמרת הבוקר. "כשנכנסים לעולם הזה מגיל 8 וחצי, צריך לקחת בחשבון שלא תמיד אנשים מפרגנים. לא לקחתי את זה בחשבון, לא ידעתי שיהיו אנשים שיכתבו לי על איך אני נראית, או איך אני שרה".

"זה פגע בי מאוד כשהייתי ילדה, הייתי בוכה ונעלבת ולא הבנתי איך אנשים מסוגלים להיות כל כך רעים. עכשיו כשאני קצת יותר גדולה, אני מבינה שיש ילדים שעוברים את זה על בסיס יום יומי ולא רק ברשת, גם בבית הספר".

יש רגע או טוקבק אחד שממש שבר אותך?

"כשהתחיל 'בית ספר למוסיקה', היו מלא כתבות בפייסבוק, אז הייתי נכנסת. רציתי לראות מה כותבים עליי, הייתי תמימה. כשנכנסתי לתגובות ראיתי שמישהו כתב שאני שמנה, בתור ילדה זה היה קשה, הייתי שלמה עם איך שנראיתי ולא התעסקתי בזה בכלל וגם תמיד היו לי חברים... זאת הייתה הפעם הראשונה שנחשפתי לזה. חשבתי, וואו, למה? שאלתי את ההורים שלי, למה אנשים כאלה רעים? למה הוא כתב את זה בעצם? וזה הדבר שהכי זכור לי".

אגם בוחבוט ומשה פרץ
רגע אחרי "בית הספר למוזיקה". אדם בוחבוט בת ה-8 ומשה פרץ | צילום: אורטל דהן

"עליתי עכשיו לבימת המחזמר 'מאמא מיה' והייתה הפעם הראשונה שלי בתיאטרון הלאומי - בת 16 בתפקיד ראשי. אחרי ההצגה הראשונה הייתי בעננים ורציתי לראות מה כתבו עליי. היו תגובות מפרגנות אבל היו כאלה שממש קטלו אותי וממש לא פירגנו", שיתפה בוחבוט את רסקין. "כל מי שאומר לך שהוא לא קורא טוקבקים והוא לא נפגע מהם, זה שקר, כי אנחנו כולנו בני אדם בסוף".

כשאת רואה כזה טוקבק, את מנסה לברר מי האדם שהתבטא בכל כך הרבה רשעות כלפייך?

"ברור. הכי רוצה לדעת מי זה ולמה הוא עשה את זה. למה הוא היה חייב לכתוב ממש ברצינות כמה אני לא טובה? אבל יש גבול, אני לא נכנסת לזה יותר מדי. זה באמת באמת פוגע בי, אבל זה רק עושה אותי טובה יותר ומחזק אותי. אני חושבת שאנשים שכותבים דברים רעים, פשוט עדיף להם לסתום. כי אם אין לך משהו טוב להגיד, פשוט עדיף לא להגיד וזהו".

View this post on Instagram

A post shared by Agam Buhbut | אגם בוחבוט (@agam__buhbut) on