לא מעט דברים קורים בחייו של אייל גולן בשבוע האחרון. אחרי שארוסתו הכריזה על הריון ראשון ממנו תוך כדי שהוא מתכונן לחתונה שלהם בעוד 48 שעות, אייל נאלץ להתמודד גם עם נגיף הקורונה שמאיים על התקיימות האירוע הענק שהוא מפיק וביממה האחרונה הוא עסוק גם בסיפור עם חברתו הטובה לשעבר, אופירה אסייג.

אתמול (ב') פורסם כי חולה בנגיף הקורונה שהה במלון "דיוויד אינטרקונטיננטל", המלון בו אייל אמור להתחתן ביום חמישי הקרוב. הדבר כמובן עורר בהלה ולא מעט עניין בצוות בין המלון ובהפקת החתונה ונכון לעכשיו עדיין לא יצאה הנחיה מסודרת בנושא.

אייל גולן לקראת החתונה, מרץ 2020
ההודעה על חולה הקורונה ששהה במלון | צילום: צילום מסך

היום (ג') פרסמה אופירה אסייג בסטורי שלה תמונה ישנה של אייל ובתה, אמילי, וכתבה: "לפני שתתחיל חרושת שמועות לא מדויקת, איחלתי אתמול לאייל גולן שיהיה מאושר ושיעברו עליו ימים טובים. הוא היה ג'נטלמן וענה 'תודה רבה'".

אופירה, כך מספרים לנו מקורבים, שלחה את המסר לאייל תוך כדי שידור ברדיו ולאחר מכן, כך סיפרו לנו, השניים הסירו את החסימה זה מזו בוואטסאפ, שם אייל כתב לה את ההודעה והגיב על דבריה בשידור.

אייל גולן לקראת החתונה, מרץ 2020
הסטורי שפרסמה אופירה אסייג | צילום: צילום מסך

אם כל זה לא מספיק לכם נספר לכם כי גולן החליט לקדם את המוזיקה שלו ואת שירותיו והכריז כי חלק מהחופה שלו ושל דניאל תשודר בערוץ היוטיוב שלו - אך למנויים בלבד. בזכות העניין הרב סביב החתונה שלו, גולן מנצל את הפלטפורמה ויגדיל, כך לפי התחזיות, את מספר המנויים בערוץ היוטיוב שלו.

אייל גולן לקראת החתונה, מרץ 2020
צילום: צילום מסך