אחרי שהדוגמנית וכוכבת הריאליטי שמחה גואטה הגיבה על סערת הביקיני של תקווה גדעון וקראה למבקרות הזועמות להצטנן, היא תגיע לגלית ואילנית כדי לדבר על הנושא בהרחבה ולענות למבקרות הזועמות שהביעו את זעמן על מיזם האופנה האחרון של מוטי רייף. 

במהלך השיחה התנהל דיון ער סביב דימוי ונשים מלאות שעוברות שינוי גופני ומרגישות מותקפות בשל כך. "הן אמרו שהן שלמות עם הגוף שלהן ואז הן עברו שינוי והורידו במשקל", אמרה אילנית לשמחה, "הן הרגישו כאילו הוציאו אותן מהאגודה, שהן לא ראויות יותר לדבר על דימוי עצמי כי הן הלכו ועשו משהו הפוך". 

View this post on Instagram

A post shared by SIMCHA GUETA שמחה גואטה (@simcha_gueta) on

כתגובה ענתה שמחה שרוב חייה הייתה רזה וחשפה את הסיבה שבגללה העלתה במשקל. "ההשמנה הגיעה ממקום של גירושים ואכילה רגשית", ענתה, "זה לא אומר עלי שום דבר, אני אותה שמחה ולא השתנתי לא לפה ולא לפה. כמובן שבתובנות כן, אבל האופי שלי נשאר אותו דבר. אני תמיד אומרת שזה לא רלוונטי אם את שמנה או רזה, תאהבי את עצמך כאן ועכשיו כמו שאת ויהיה לך הרבה יותר נוח עם זה. תפסיקו להניף דגלים". 

שמחה חיזקה את הטענה שלה כשדיברה על תמונת הביקיני שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה ונשאלה האם מדובר בניסיון להנכיח נשיות מלאה ודיון על דימוי גוף בריא. "התמונה עם הביקיני זה מצחיק", ענתה, "בנות אומרות לי 'תני לנו טיפים לשיזוף. אם אני שמה בגד ים שלם אני לא משתזפת בכל חלקי הגוף, אז איך אני יכולה להשתזף, מיטות, מכונות?' אז אני אומרת פשוט תשימי ביקיני ואז הכל יסתדר, הכל ישתווה".