שי מיקה עם ראסטות
שי מיקה בבגד הים שלה. "זה מה שקורה שעובדים עם מפעלים בסין" | צילום: פרטי

רק לפני כמה ימים סיפרנו לכם על הטיול הרומנטי ששי מיקה ובן הזוג שלה מאור ויצמן נמצאים בו כעת - שבועיים רגועים בהודו הרחוקה. בחופשה הזו, היא לא רק נופשת, היא גם מצלמת את קולקציית בגדי הים החדשה שלה.

אז נכון, לקח לנו רגע להתרגל לשינוי האדיר שהכוכבת הפילה עלינו. הטרנספורמציה התחילה בהורדה משמעותית במשקל, המשיכה בטריקים מיוחדים לאיפור השפתיים ולאחרונה, בתמונות שהיא משגרת אלינו אי שם מגואה, ראינו שהיא עטפה את עצמה בכמות לא קטנה של ראסטות מחומצנות.

שי מיקה ראסטות, פברואר 2020
"אני חשופה לתחרות מול תותחים כבדים בעולם". שי מיקה באחד מבגדי הים שהיא מוכרת | צילום: פרטי

רק שלא הכל ורוד אי שם מעבר לים בחופשה הזוגית והפוטוגנית של מיקה. ברגע שפרסמה את התמונות שלה בבגדי הים החדשים שעיצבה ואותם היא מוכרת דרך האינסטגרם, התגובות החלו להתערם והכוכבת האושמה בלא פחות מ"גנבה".

"גנבה והעתקה, את לקחת בגדי ים זולים מסין ואת מוכרת אותם כאילו הם שלך", כתבה למיקה אחת מהעוקבות שלה. "הבגד ים מעלי אקספרס למה לשקר ולומר שזאת קולקציה שלך?", הוסיפה אחת אחרת. אחת הגולשות כתבה כי ראתה את בגד הים באתר אחר במחיר של 54 שקלים.

הגולשות זועמות על שי מיקה
"גניבה". אחת התגובות שהושארו אצל שי מיקה | צילום: צילום מסך
הגולשות זועמות על שי מיקה
"עצוב". התגובה של שי מיקה | צילום: צילום מסך

מיקה לא נשארה חייבת, ובסטורי שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה היא כתבה: "כבר כמה ימים שאני מקבלת הודעות לא נעימות - הקולקציה נבנתה ויצאה להכנה, ברגע שהקולקציה הקודמת יצאה לאוויר. שנה של עבודה עם מפעלים בסין שעובדים ככל הנראה עם אתרים אחרים ולצערי לא שומרים על בלעדיות".

"אני חשופה לתחרות מול תותחים כבדים בעולם. הקולקציה יצאה לפני כמה ימים, כנראה דברים נעשו מאחורי גבי והקולקציה הועברה גם למתחרים אחרים, זה המחיר של ייצור בסין. עצוב שקראתם לי נוכלת ורמאית, במיוחד שבניתי את הקולקציה מהלב". תשפטו בעצמכם.

בגד הים של שי מיקה באתר שלה. פברואר 2020
בגד הים ששי מיקה עיצבה ונמכר באתר שלה | צילום: צילום מסך מהאתר של שי מיקה
בגד הים של שי מיקה באתר שיין. פברואר 2020
באתר מתחרה הוא נמכר בכ-54 שקלים | צילום: צילום מסך מאתר Shein