15 הדקות בהן כוכבי "האח הגדול" ממשיכים להעסיק את כולנו כבר התחילו לרוץ, והפעם נקח קצת הפוגה מענייני אסיף, מעיין או ליאור ותקווה ונעשה סדר בנוגע לאדם אליוף, מי שהיה בבית המפורסם במשך שלושה חודשים וכמעט הגיע לגמר הגדול. 

אליוף, בשבועות האחרונים שלו בבית, החל להתקרב לשירלי סידיק, דיירת חדשה ושקטה במיוחד. השניים פיתחו מערכת יחסים שהספיקה גם להיגמר לעיני המצלמות, אך לפני ששירלי יצאה מהבית היא ציינה בפניו שהיא מחכה לו ואילו הוא הביע געגועים קשים והצהיר כי אחרי שיצא הוא מחכה לפגוש אותה.

View this post on Instagram

בין תאונה לתאונה גם מספיק לטייל בארץ

A post shared by Adam Alayof | אדם אליוף (@adam_alayof) on

אבל בריאליטי, כמו בריאליטי, מילים לחוד ומעשים לחוד. ימים ספורים אחרי שאליוף יצא מהבית, הדרמה כבר החלה לצוף. בלייב שעשתה סידיק לפני ימים ספורים, היא הביעה את אכזבתה מכך שאדם לא חייג אליה אחרי יציאתו מבית "האח הגדול". לאחר מכן השניים פרסמו תמונה מדייט שעשו, אך מבחן המציאות לא צלח ושירלי אמרה דברים קשים: "בחוץ הכל נראה שונה, כנראה שבאמת עדיף להפריד כוחות, במיוחד אם אני מגלה דברים דרך רשתות חברתיות".

_OBJ

העקיצה הזו של שירלי גרמה לרבים לשאול את אדם על כך בלייב שעשה, והוא החליט להגיב ולסגור את הנושא: "זאת הייתה החלטה משותפת, החלטנו את זה ביחד והבנו שצריך להפריד כוחות", אמר אדם.

"אם עלה נושא שירלי אז אני אגיד אחת ולתמיד, אני לא שולט במה שאנשים אומרים", המשיך ושלח לה מסר. "מהצד שלי זה נגמר מאוד יפה, אני חושב שגם מהצד שלה. מה שהיה היה. עכשיו בוא נתרכז בלהפיץ חום ואהבה".