קשה שלא לעסוק בגיוסה הקרב של כוכבת העל נועה קירל, אחד מהגיוסים בעלי הפרופיל הכי גבוה שהיו לנו בשנים האחרונות. ההיערכות של צה"ל לגמרי מורגשת וכדי להקל על קירל ועל הצבא, גיוסה פוצל. מה שאומר שביום ראשון הקרוב היא תתגייס ותעבור את שרשרת החיול, ואת הטירונות היא תתחיל ב-17 לפברואר, יום אחרי ההופעה שלה בבית הנשיא.

אנשיה של קירל ואנשי דובר צה"ל נערכים להתקהלות ולעניין גדול סביב אותו היום, גם מצד המעריצים וגם מצד התקשורת. בשל ריבוי של צוותי תקשורת שביקשו להגיע לבקו"ם ועל מנת להימנע מהמולה מיותרת ומלחיצה סביב המלש"בית קירל - הודעה מסודרת נשלחה לעיתונאים ועליהם לתאם מראש כניסה לרחבת הגיוסים מול דובר צה"ל.

"עכשיו זה התחיל לחלחל ואני מתחילה לקלוט שזה קורה - אני אהיה חיילת. וזה לעבור תקופה חדשה בחיים", סיפרה הבוקר קירל לניב רסקין ב"חדשות הבוקר" (קשת 12) על הגיוס שמתקרב בצעדי ענק ועתיד לצאת לפועל בעוד ארבעה ימים בלבד, "פתאום אני קולטת שאני בוגרת ושאני מתגייסת".

קראתי שמסדרים לך להקת רקדנים אישית וגם שנאסר על כל החיילים והמפקדים בטירונות לעשות איתך סלפי. זה חדש בצה"ל.

"כן, זה מצחיק ומביך, אבל אני חושבת שזה באמת חשוב שבצה"ל מבינים את המשמעות וחשוב להם לשמור על הפרטיות שלי. כי אם זה לא היה ככה - אז אני לא יכולה לדמיין מה היה קורה".

למה את הכי מחכה בשירות, מעבר ללפגוש את מרגי, בלהקה?

"להופיע במדים, להופיע לחיילים בבסיסים ולשמח אותם, זו זכות ממש".

בשבועות האחרונים אנחנו נחשפים לקטלוגי התחפושות החדשים לפורים שמתקרב. אם תרצו להתחפש לנועה קירל, תאלצו לבחור בין 14 אופציות שונות, "יש 14 סוגי תחפושות שלי, האמת שזה מטורף. להסתובב בפורים ולראות מלא נועה קירליות קטנות כאלה, זה הכי מרגש בעולם"

חשבת אי פעם כילדה קטנה, שיום אחד יהיו 14 תחפושות וכל הילדות יתחפשו אלייך?

"מעולם לא דמיינתי שזה יגיע לרמה כזאת, אבל זה אומר שעשיתי משהו טוב, זה כיף".

למה את מתחפשת?

"אין לי מושג עדיין, בפורים אני כנראה אופיע ואני אעשה איזה משהו שיהיה לי נוח להופיע איתו - תחפושת מגניבה כזאת, לא משהו מוגזם. אני אתחפש לנועה קירל, נראה לי. זאת תהיה התחפושת שלי".