החתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג גרמה ללא מעט מעריצים, ואנחנו ביניהם, לספור את הימים ואת השעות בציפייה והתרגשות. את נגיף הקורונה, שממשיך לגבות קורבנות, זה לא ממש מעניין.

רק הבוקר התגלה כי עקב הקורונה, החופה שהייתה אמורה להתחיל ב-14:00 מול קהל אינטימי ומצומצם בלבד ובמתחם נפרד ממתחם המסיבה שתתחיל בשעות הערב, נדחתה גם היא לשעות הערב ותתקיים באותו המקום.

ההגבלות על החתונה בצל הקורונה החלו כבר לפני ימים אחדים, כשאירית רחמים, מי שעומדת מאחורי האירוע הגדול הזה, סיפרה שהתפאורה שהייתה אמורה לעטר את החתונה לא הגיעה בזמן כי היא נשלחה מסין מוכת הקורונה. "אני 25 שנה בתחום, תמיד ידעתי לעמוד במשברים. משבר כזה לא קרה לנו בחיים", חשפה המפיקה.

אייל גולן ודניאל גרינברג
משתתפים בצערם. אייל ודניאל | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אייל גולן

אחרי שהצליחו לפתור את משבר התפאורה, וכמשנה זהירות החליטו להציב עמדות חיטוי בכל פינה ואפילו לחלק מסכות ממותגות בהזמנה אישית, ההגבלה החדשה של משרד הבריאות, איסור מוחלט על קיום אירועים עם למעלה מ-100 מוזמנים, לא הותירה לזוג ולמפיקה שום ברירה וכעת הם נאלצים להיצמד להנחיות ולבטל את מסיבת החתונה הענקית והמושקעת, אליה הוזמנו לא פחות מ-1000 אורחים.

מטעם אייל גולן ודניאל גרינברג נמסר בתגובה:
 "לאחר הצהרת ראש הממשלה על ההגבלות החדשות האוסרות על התכנסות של יותר ממאה איש תחת קורת גג סגורה, אנחנו נאלצים לדחות את מסיבת החתונה של דניאל גרינברג ואייל גולן.
טקס החופה ייערך כמתוכנן באופן מצומצם ואינטימי, והזמנות אליו ייצאו בנפרד.
איתכם ההבנה וההתחשבות, בתקווה לימים שקטים, מבטיחים לחזור לשמוח כשהסערה תחלוף ונחזור לימי שגרה.
דניאל גרינברג, אייל גולן, אירית רחמים וצוות המשרד"