זה כבר תקופה שהחיים של יהודית באומן, קארין באומן ושימי תבורים לא פשוטים עקב מצבה הבריאותי של קארין באומן, בתה של יהודית, שנלחמת באנורקסיה כבר למעלה מעשור. הטיפול היחיד שיכול לעצור את הדרדרות במצבה ולספק מענה, כך לדבריה של יהודית, הוא טיפול יקר שניתן לבצע רק בחו"ל.

המשפחה, כידוע, החלה לאסוף תרומות לאחרונה לטובת הטיפולים, ומלבד תרומתו של אייל גולן בסך של עשרת אלפים שקלים חדשים, התקבלו עוד מאות תרומות קטנות וכרגע יש בקופה כ-40 אלף שקלים. עם כל הרצון הטוב, הכספים לא מספיקים מאחר והטיפול הנדרש מצריך כ-12 אלף דולר לחודש למשך שישה חודשים, ובני הזוג מנסים למצוא דרך לגייס עוד.

יהודית באומן וקארין באומן (צילום: אינסטגרם, פרטי)
זקוקים לכספים עבור קארין. יהודית ובתה | צילום: אינסטגרם, פרטי

מקורבים מספרים כי ילדיה של באומן, האחים של קארין, עזרו המון בתקופת הקורונה, ולכן יהודית לא רוצה לבקש מהם יותר. אותם מקורבים מספרים כי הבוקר אלירן, בנו של שימי, תרם אלף שקלים ועשה את השניים מאושרים, אבל כששימי ניסה להיעזר בבנו בן אל - הוא אפילו לא ענו לו לטלפון.

"שימי מסכן, זה ממש קשה לו", מספרים בסביבתם, "בן אל שכח כמה שהוא עזר לו בזמנים קשים שלא היה מפורסם. שימי חשב שהוא יעזור לו, ובאופן כללי ילדים עם יכולות אמורים לעזור להורים כשהם בעצמם רוכשים קילוגרמים של זהב ומכוניות פאר".

פפראצי בן אל תבורי ואלמונית. אוקטובר 2021 (צילום: פול סגל)
"בן אל שכח כמה שימי עזר לו בזמנים קשים". בן אל תבורי | צילום: פול סגל

"שימי במצב כלכלי לא פשוט, במיוחד לאור הקורונה שמלווה אותנו כבר תקופה ארוכה ופוגעת בהכנסות שלו", מוסיפים מקורבים. "אין לו דרך לעזור ליהודית כלכלית והוא ציפה שבן אל יתגייס למענו. הוא צבע את הרכב הישן שלו כדי שלא יצעקו לו ברחוב למה בן אל לא מחדש לך את הרכב, לא עוזר לך ביום יום".

צריך לציין כי משפחת תבורי ידעה לא מעט עליות וירידות בשנים האחרונות, ובניו של שימי כמעט ולא היו בקשר איתו בגלל חילוקי דעות משפחתיים. לאחרונה בן אל ושימי השלימו אך כעת, כך מספרים, שימי מנסה להיעזר בבן אל - ללא הועיל. יחד עם זאת, יש לזכור כי שימי הוא אביו הביולוגי של תבורי, אבל באומן אינה אמו, ושימי זקוק לעזרה עבורה ועבור בתה, ואולי זה משחק תפקיד במערך השיקולים של בן אל. 

מטעמו של בן אל תבורי סירבו להתייחס לדברים.