רגע אחרי "הכוכב הבא" וטירוף הפסטיגל, נראה שאיתי לוי מתכונן לסיבוב ההופעות הרגיל שלו בחג הפורים, אבל בעקבות המצב הוא נאלץ לבטל את כולן. "עם ישראל חווה המון מצבים לא נעימים והמוזיקה היא דבר מחזק, אבל גם את זה סגרו לנו", סיפר הזמר המצליח בחי בלילה, "אני מקווה שיהיה בסדר".

לפחות יצא דבר אחד משמח מכל הסיפור, שהשנה הספיק לוי להתחפש ולחגוג. "ברוך השם מתחילת הקריירה, כמעט שמונה שנים שאני עובד בפורים. אני מרגיש מאוד מוזר ולא יודע איך לנצל את היום, אני לא מכיר סוג של חופש כזה. אז השנה התחפשתי לרוזן ממונטה קריסטו וחגגתי לראשונה. אני מרגיש כמו איזה ילד".לוי שהחליט לא לתת למצב לעצור אותו, הוציא אמש (שלישי) סינגל חדש בשם "הולכת יחפה". השיר גרם להתעניינות רבה בציבור, בין היתר בעקבות השורה "על הטעות שהוצאתי לך טבעת", שקשה מאוד לנתק אותה מהפרידה הכואבת שחווה לפני חודשים ספורים. "אני חושב שהחיים שלנו והמוזיקה שלנו נהיות מקשה אחת, אבל לא הייתה שום כוונה, ממש לא", ענה לוי כשנשאל אם לשיר יש קשר לביטול החתונה עם הדר חיון.

View this post on Instagram

A post shared by Itay Levi (@itaylevi7) onזה קורה זמן קצר אחרי הפרידה, זה לא נשמע מקרי.
"כשאתה שם טבעת, קורה לפעמים שיש פתאום יצר הרע, אז מתחילים לריב ויש בלגן. אבל זה לא משנה, כי זה לא מכוון לאף אחת. השיר מכוון לקהל היקר שלי, שאני מקווה מאוד שיחבק ויעטוף אותו, זה מה שחשוב".

כמה זה קשה להיות רווק כשאתה מוכר? אפילו במועדון בניו יורק צילמו אותך פפראצי עם בחורה.
"אני כאחד האדם, אני לא איש של פפראצי והשקות. שמח שצילמו אותי, תודה למי שצילם, היה כיף".

ובאווירת החג עד כמה שנשארה, לוי ניסה לצאת אופטימי לקראת סיום הראיון. "מקווה שהשנה אני אזמין אותך לרקוד איתי", אמר לנדב בורנשטיין, "אולי נשבור איזה כוס". רגע, מה? האם מדובר בעוד שיר חדש שמכוון לקהל האוהב של הזמר או שהוא מתכנן לנו משהו מתחת לאף?