כשפרסמנו את תמונתה של מיכל אנסקי מניקה את בתה הקטנה, גבריאל-לי, אצלנו בעמוד האינסטגרם של mako סלבס, לא ציפינו לקבל מאות תגובות של גולשים וגולשות שגינו את החלטה של אנסקי להצטלם כך. חלק טענו שמדובר ברגע אינטימי שלא צריך לחשוף וכי מדובר בחוסר צניעות, אך רבים יצאו להגנתה בנושא.

אחת מיני רבים שהגנו על אנסקי היא נטלי דדון, שמיהרה לפרסם תמונת שער ישנה, בה היא תועדה בעת שהיא מניקה את בנה, ריף רפאל. "תודה שהזכרת לי רגעים טהורים", כתבה דדון לאנסקי בעקבות הסערה והבוקר (ג') היא דיברה על כך ב"חדשות הבוקר" עם נסלי ברדה.

View this post on Instagram

מהממות ❤️ מיכל אנסקי והבת גבריאל בתמונה סופר מרגשת : @royalgypsy3

A post shared by mako סלבס (@makocelebs) on

 

"יש לי תחושה באמת שלא הפנמנו כלום", אמרה דדון בראיון, "אפשר באהבה לחבק את זה שכל אחת שונה ורואה לנכון להניק. שוב - לא טוב, לא מסתכלים. לא נאה לכם? לא מתאים. הצורך הזה לפלוט כל כך מהר ביקורות שלילות ורעל מתוכנו זה משהו שלא ברור לי. לא רק לגבי הנקה, אגב, זה שלשום פוסט שאני מעלה ואני רזה מדי וההיא שמנה מדי, כל פעם ההתעסקות בלבקר... אני לא מצליחה כל כך להבין את זה, במיוחד ברגע כזה שמחזיר אותי אחורה להנקה של ריף. עצם ההנקה עצמה זה אפילו לא האישיו, זה על כך שאישה לא יכולה להתנהג ולהיות מי שהיא או מה שהיא מרגישה לנכון לעשות באותו הרגע - כי היא תהיה נתונה לכל כך הרבה ביקורות ושיימינג".

"יש דרך ויש תגובות שאני נתקלת בהן ואומרת 'זה נורא'", המשיכה דדון, "לא רוצה להגיד רוע, כי נורא קשה לי עם המילה הזאת, אבל זה יורד לפסים נורא נורא רעים ולא טובים. גם אימהות כותבות דברים כאלה והן חייבות להבין שיש לך ילד, הוא רואה איך את מגיבה".

"כשהבת שלי נולדה, בבית קפה לונדוני, אישה מבוגרת ניגשה אלי בבית הקפה ואמרה לי כשהנקתי ודווקא הייתי מכוסה, אבל התינוקת הזיזה את הכיסוי, והיא אמרה לי, 'למה את עושה את זה פה? איכס'", הצטרפה לדיון המגישה מירי מיכאלי וסיפרה על החוויות שלה בנושא ההנקה. היא המשיכה ואמרה לי 'זה ממש מגעיל'. זה קרה בבריטניה. בארץ זה גם קרה, היה כאילו ניסיון פאסיב-אגרסיב כזה, 'למה כאן? אבל למה כאן?'. אם אתה, אדוני, אוכל את האוכל שלך כאן, אז גם התינוק שלי יאכל כאן ולא בשירותים".

View this post on Instagram

איך ברגע טהור כל כך ניתן למצוא מילה רעה, ביקורת שלילית , הזדמנות לשנוא לשווא... ואת אמא מלכה , תודה שהזכרת לי רגעים טהורים, כמה מתגעגעת לחיבור הזה, לפלאי היקום , לדקות ארוכות של אושר (הוא אוכל אז שקט ואין בכי) @michalansky #אישהלאישהמלכה #ותודהשבזכותךיכולהלהשוויץשובבשערהזה

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on