לפני כחודש, בת אל תבורי, אחותו של בן אל ובתם של שימי ואביבה תבורי, התראיינה למגזין סוף השבוע של mako, ובראיון אמרה בין היתר, את המשפט "תראי את כולם אצלנו - אין ספק שיצאתי הכי נורמלית במשפחה" – מה שפחות מצא חן בעיני חלק מהמשפחה שלה. הראיון הוביל לתגובה תומכת של אמה אביבה ותגובה נפגעת של אחיה בן אל, מה שהוליד סכסוך משפחתי בין בן אל לאמו. כעת מקורבים מספרים כי "למרות הניסיונות של המשפחה לאחות את הקרע, בן אל ממשיך בשלו - והוא אפילו הבריז ממסיבת הגיוס שארגנו לאחותו הצעירה".

הכל התחיל מאותו הראיון של בת אל תבורי. "אני הכי נורמלית במשפחה. חד-משמעית, תראי את כולם אצלנו - אין ספק שיצאתי הכי נורמלית", אמרה - וגרמה לסערה במשפחה. הראיון שלה הוביל לתגובה תומכת מאמה אביבה, שכתבה בסטורי שלה "הכי נורמלית, לאב יו", ושעות אחרי הגיעה התגובה מבן אל, שכתב "לפעמים אני פשוט לא מבין למה לא נולדתי למשפחה נורמלית. בא לי להתחלף עם כל כך הרבה אנשים. אני באמת מאחל לעצמי שיום אחד יהיה לי אומץ לדבר".

חילופי הדברים האלה הולידו סכסוך משפחתי בין בן אל לבין אמו אביבה, שהסתיים בהסרת עוקב באינסטגרם ובנתק מוחלט מאז. כידוע, היחסים בין אביבה לבן אל היו קרובים מאוד, והיא נהגה לבלות איתו לא מעט על בסיס יומי, אבל מאז הכתבה, כך מספרים סביבם, הם לא החליפו מילה ולא נוצר שום קשר – גם לא בעקיפין. 

בן אל תבורי (צילום: מתוך האינסטגרם של בן אל תבורי, instagram)
מחכים לסולחה. בן אל תבורי | צילום: מתוך האינסטגרם של בן אל תבורי, instagram

העובדה שבן אל היה בחו"ל לאחרונה לא הועילה, והמרחק הגאוגרפי הפך גם לכזה שמחזק את הנתק. אבל בן אל כבר הספיק לחזור ארצה, כאמור בדיוק בזמן לחגיגות מסיבת הגיוס של אחותו למחצה, טום טלקר, בתם המשותפת של אמו אביבה ובעלה לשעבר עופר טלקר.

לטענת מקורבים, בן אל לא הגיע לאירוע למרות שהוזמן, והדגישו שהוא לא הסביר למה לא הגיע או התקשר לאחל בהצלחה לאחותו לפני הגיוס. בת אל, לעומתו, הגיעה לחגוג עם המשפחה ולציין את הרגע. "אביבה, בת אל והבנות מאוכזבות שבן אל לא הגיע למסיבת הגיוס וגם לא שלח ברכת בהצלחה", טענו.

מקורב לאביבה מספר: "בן אל הוזמן למסיבת הגיוס ופשוט לא הגיע. אביבה ציפתה שהוא יבליג על מה שקורה ביניהם לכבוד המאורע המרגש של המשפחה. אבל לא רק שהוא לא בא, הוא אפילו לא התקשר לאחל לה גיוס נעים".

ומקורב אחר למשפחה מוסיף: "אביבה ובן אל לא מדברים כבר כמה שבועות ולא עוקבים אחד אחרי השנייה, ואירוע משפחתי משמח כמו גיוס זה תמיד משהו שאפשר לנצל כדי להשלים. אבל נראה שבן אל לא היה בעניין. בת אל הגיעה וחגגה עם אחותה, הוא לא עשה את זה ולא יצר קשר בכלל. אביבה ציפתה שהוא יגיע או לפחות יתקשר, בשביל אחותו".

אביבה תבורי מסרה: "אין תגובה".

מטעמו של בן אל נמסר: "לא נגיב על חייהם האישיים של המיוצגים".