אחד בספטמבר תמיד מסמל התחלות חדשות, במיוחד לזוג שזה עתה החליט להיפרד וללכת כל אחד לדרכו, אך חובק ילדים משותפים. בתחילת השבוע סיפרנו לכם שירדן הראל ועומרי שלום החליט לפרק את החבילה אחרי 12 שנות נישואים וזוג תאומים מתוקים במיוחד, והבוקר (רביעי), ירדן שלחה את ילדיה לגן והגיבה לראשונה על הפרידה בפוסט שכתבה. כעת, גם בן זוגה לשעבר עומרי שלום כותב על הפרידה.

בפוסט על היום הראשון של התאומים גפן ולני בגן, עומרי מספר על ההתרגשות וגם על מה יהיה בהמשך, כעת שאבא ואמא נפרדו. "דרך חדשה: ילדים שלי אהובים כל עולמי, כמה חלמתי על הרגע הזה, ללוות אתכם לגן בפעם הראשונה, לשבת בצד ולהסתכל עליכם מגלים, בוחנים ומכירים חברים חדשים", כתב עומרי. "מסע ארוך עברנו יחד, מסע שסופו התגשמות כל החלומות שלי ואני בטוח שהמסע שלנו לגלות עולמות חדשים, לחקור וליהנות רק מתחיל".

"ילדים אהובים שלי בהצלחה לכם, ולכולנו בדרכינו החדשה, לנצח אמא ואבא יאהבו אתכם וישימו אתכם בראש סדר העדיפויות כי אתם העולם כולו".

View this post on Instagram

A post shared by I (@omrishalom7)

את התאומים גפן ולני הביאו ירדן ועומרי בהליך פונדקאות לפני כשנה וחצי, אחרי שבמשך שנים ניסו להפוך להורים אך ללא הצלחה. כעת בפעם הראשונה, כמו כל ילדי ישראל - התאומים נכנסים למסגרת, ואין יותר מרגש מזה. הרבה בהצלחה להורים והילדים הנרגשים.