נראה כי השחקנית אגם רודברג נמצאת בתקופה הטובה בחייה. לפני כשמונה חודשים היא נישאה לבן זוגה, דור קרובינר, אחרי כשנתיים וחצי של זוגיות, החודש כיכבה בסדרת הדוקו "הילדה הכי יפה בירושלים" (קשת 12) בתור הדוגמנית ענת אלימלך, ורק לפני ימים אחדים הכריזה עם בן זוגה על הריון ראשון ומרגש, בפוסט מאוהב במיוחד שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה שזכה לעשרות שיתופים.

"דור ואני מאוד רוצים ילדים ואני מאוד רוצה בת, אז אני ממש מאושרת שככה יצא", סיפרה לנו השחקנית היפהפיה כשהתייצבה לצילומים לקמפיין הקיץ הקרוב של חברת "סקצ'רס", להם היא משתמש כפרזנטורית. "אנשים מסביבי ממש מקסימים ולא מפסיקים לפרגן".

אגם רודברג בתחילת הריון, פברואר 2020
"אני מתפקסת בעבודה כרגע". אגם רודברג בתחילת ההריון | צילום: יחסי ציבור

 את יודעת להגיד איזו אמא תהיי?

"אין לי מושג, אבל אני יכולה להגיד לך שמחודש יוני אני אדע. כרגע יש לי רופאת נשים מהממת שהיא בגדר אלוהים בשבילי עכשיו, וכל מה שהיא אומרת לי לעשות אני עושה. אני קצת סוגדת לה".

בחרת לשתף על ההריון באינסטגרם. למה?

"אנחנו מצלמים את קולקציית הקיץ של סקצ'רס, שזה מאוד מרגש אותי כי זו חברה שאני אוהבת ומאז שגיליתי שאני בהריון אני מתאמנת כל יום. ידעתי שיש לי יום צילומים מתוכנן, וראיתי שאני לא באותו משקל ושאין לי קוביות בבטן. הבנתי שאם יראו אותי היום כבר יבינו מסביבי שאני בהריון, ולא רציתי שמישהו אחר יוציא את זה לעולם במקומי. אז בחרתי לשתף בדרך שלי ובקצב שלי אחרי שחיכיתי עם זה די הרבה זמן".

אגם רודברג בתחילת הריון, פברואר 2020
פשוט מהממת. רודברג | צילום: יחסי ציבור

במקביל להריון את בצילומים אינטנסיביים לסדרה חדשה. איך את מסתדרת?

"זו סדרה מטורללת וזה אחד הדברים הכי כיפים שעשיתי בחיים שלי. זו סדרת טלוויזיה על מאחורי הקלעים של עולם התיאטרון, שזה שילוב של שתי האהבות הכי גדולות שלי, אני קצת מרגישה שהסדרה נכתבה עליי. אנחנו צוות טוב וההפקה טובה אז הכל מצליח להשתלב ביחד וזה ממש מגניב". 

את מחכה לאמהות?

"אחת התכונות הבולטות בי היא שאני צריכה לסיים משהו כדי להתחיל משהו חדש, אז אני מרגישה שאני צריכה לסיים את הצילומים לסדרה ואז אני אתפנה לאמהות. אני מתפקסת בעבודה כרגע, ואני עדיין לא יודעת להגיד איך מה אני אהיה ומי אני אהיה, איך אני רוצה ללדת ואם אני אניק או לא". 

אגם רודברג בתחילת הריון, פברואר 2020
מצפים ללידה לא פחות ממך. רודברג המרוגשת | צילום: יחסי ציבור

יש כבר תכנון לעוד ילדים בדרך?

"אנחנו נתחיל באחת ואז נראה".