הילה נחשון אז והיום (צילום: instagram)
"בפנים הכל פצוע, כואב ומדמם". הילה נחשן אז והיום | צילום: instagram

הילה נחשון היא חלק מרכזי מתעשיית הבידור הישראלית כבר שנים רבות. לפעמים היא רחוקה קצת מאור הזרקורים ולעיתים היא בפסגה שלו. מסתבר שאיכשהו כולנו הצלחנו לפספס תקופה משמעותית בחייה, תקופה פחות טובה.

הבוקר, נחשון העלתה פוסט אמיץ ומסקרן לעמוד האינסטגרם שלה. שתי תמונות שערוכות יחד, הראשונה צולמה לפני כארבע וחצי שנים והשניה נלקחה בימים אלו. ההבדל בין שתיהם לדבריה, עשרה קילוגרמים.

"בתמונה מימין - אני, לפני ארבע וחצי שנים. עשרה קילו פחות. אני אולי מחייכת, אבל בפנים הכל פצוע, כואב ומדמם. זאת הייתה התקופה הקשה והמאתגרת בחיי. למדתי כל כך הרבה - בעיקר על מי שאני". כתבה המנחה והדוגמנית וריגשה את עוקביה.

הילה נחשון הקאמבק, ינואר 2020 (צילום: זוהר שטרית)
"עכשיו אני עשרה קילו יותר, מאושרת פי מליון, חזקה פי מליון". הילה נחשון בינואר | צילום: זוהר שטרית

לפי החישוב שלנו, התמונה הישנה יותר בה היא נראית רזה מאוד, צולמה סביב הגירושים השניים בחייה. לפני כארבע וחצי שנים ואחרי ארבע שנות נישואים ובן משותף, נחשון ואייל חסיד הודיעו שהם נפרדים. נחשון מעולם לא הסתירה את הקשיים שחוותה במהלך הפרידה הכואבת ושיתפה את עוקביה על בסיס קבוע.

"גיליתי תהומות שלא ידעתי שקיימים, מקומות כואבים בודדים, אפלים וקשים. מצאתי את עצמי עומדת בפני הסיוטים הכי גדולים שלי. וניצחתי. בתמונה משמאל, אני - עשרה קילו יותר, מאושרת פי מליון, חזקה פי מליון, מדויקת בבחירות שלי ומוקפת באנשים שהם הביטוי של כל הלקחים שהפקתי מהמסע הזה...".

נחשון שיתפה בפרט האישי הזה מחייה כדי לקדם הרצאה שהיא עורכת בסוף חודש מרץ. לנו זה עשה חשק ללכת להקשיב.

סלבסיכום (צילום: מתוך האינסטגרם של הילה נחשון)
"למדתי כל כך הרבה על מי שאני" | צילום: מתוך האינסטגרם של הילה נחשון