נסרין קדרי, רותם סלע, טום אביב, נועה קירל ואביב אלוש. אלה הם רק חלק מהסלבס ברשימה המכובדת שהצליחה חברת "סמסונג" להרכיב ולהגדיר אותם כשגרירי החברה ברשתות החברתיות, עם שלל שיתופי פעולה ופוסטים ממומנים.

הכוכבים שנבחרו להיות שגרירי מותג הסלולר, מיותר לציין, מקבלים על כך לא מעט כסף. מדובר בשיתוף פעולה נחשק במיוחד בעולם הבידור הישראלי ומי שגם לקחה בו חלק היא כוכבת הרשת ובעלת מותג איפור מוביל, אלין כהן. לאחרונה, כך נודע לנו, החברה גילתה פרט שהצליח להסעיר אותם ולגרום ליציאתה מהנבחרת.

אלין כהן ל be (צילום: רפי דלויה)
אופסי. אלין כהן | צילום: רפי דלויה

חשבון האינסטגרם של אלין כהן מונה היום למעלה מ-700 אלף עוקבים. היא פרסמה לא מעט תמונות בהם שיווקה את חברת הסלולר כפי שנחתם בחוזה, אך באחד הסטוריז שהעלתה, כך מספרים לנו, היה ניתן להבחין כי אלין משתמשת באייפון ולא באחד ממכשירי הדגל של "סמסונג".

הפונטים בסטוריז באינסטגרם למי שמשתמש באייפון, כך מתברר, שונים מהפונטים המוצעים למי שרכש את אחד ממכשירי "סמסונג". בסטורי המדובר שאלין פרסמה שמו לב בחברה כי הפונט אינו קיים במכשיריהם - וכך, מספרים לנו יודעי דבר, החליטו לפטר אותה מידית מהנבחרת ולסיים את ההתקשרות המקצועית איתה לאלתר.

אלין כהן (צילום: מתוך instagram)
כבר לא בנבחרת | צילום: מתוך instagram

בסביבתה של אלין ממהרים להבהיר כי הסיפור מורכב יותר וכי הדבר אכן קרה, אך זמן קצר לפני שהצדדים חתמו על חוזה להמשך התקשרות ושיתוף פעולה. החוזה העתידני שהיה אמור להיחתם לשנת 2020, כך הם מספרים, שונה מעט והוביל למחלוקות שקשורות למספר סעיפים, מה שהוביל את אלין להחליט שהיא לא ממשיכה לקחת חלק בנבחרת. במקביל להחלטתה, הם מוסיפים, עלה הסטורי המדובר.

 

מטעמה של אלין כהן סירבו להגיב לידיעה.

 

 

מטעמם של חברת "סמסונג" סירבו להגיב לידיעה.