זה כבר כמה ימים שהאזעקות והטילים מטרידים את מנוחתם של תושבי הדרום, ובזמן שמניין הפצועים וההרוגים מהמתקפות על ישראל עולה, ניקול ראידמן מצאה לנכון לדרוש סולידריות מתושבי המרכז. תוך כדי שהיא מתייגת באגרסיביות את עמוד האינסטגרם של נתניהו, המעושרת מהרצליה פיתוח פנתה לחמאס וביקשה לעלות למתקפה על תל אביב.

"דרום עולה באש ותל אביבים מעלים סטורי 'הקפה של הבוקר?'", נדהמה ראידמן ומיהרה לעלות זאת על הכתב למען העוקבים שלה. "איפה הסולידריות? אני לא ישנתי מאתמול, מחוברת לטלוויזיה, לא מסוגלת לתפקד, הילדים שלי לא הלכו לבית הספר", המשיכה וביקרה את מי שאולי חייב להמשיך בשגרה ולא יכול לקחת חופש.

"ישראל, הגיע הזמן להתעורר על החיים ומהר. יאללה, חמאס, תזרקו קצת על תל אביב, מגיע לנו", המשיכה ולא שכחה את הפנייה הפוליטית, למרות שראש הממשלה המכהן הוא הבחירה שלה. "ממשלת 'שינוי' יקרה, עם שלושה שרי ביטחון לשעבר ואחד 'מתפקד', תפסיקו לשחק ב(אימוג'י של צואה) ו'רק לא ביבי'. הבנו את המסר, יש כאן מדינה תחת אש. הגיע הזמן לאחד כוחות ולהילחם בכל הכוח".

ניקול ראידמן נגד מורן אטיאס. מאי 2021 (צילום: מתוך האינסטגרם של ניבר מדר)
ניקול ראידמן קוראת לחמאס להתקיף את תל אביב בשם הסולידריות | צילום: מתוך האינסטגרם של ניבר מדר

אחרי שלא מעט ביקרו את ריאדמן על הקריאה להתקיף את תל אביב למען הסולידריות, מורן אטיאס, שנמצאת בימים אלה בלוס אנג'לס הרחוקה, עודכנה בכל הנוגע למצב הביטחוני בישראל ועלתה גם היא ללייב ברשתות החברתיות - לא בלי הדמעות.

"אני מקבלת עכשיו דיווחים על אזעקות בכל הארץ. אחיינים שלי במקלט, גם החברים בתל אביב". אמרה אטיאס למצלמת הטלפון שלה ועקצה: "מישהי ביקשה אזעקות בתל אביב, אז הנה קיבלת. יופי, זה היה גאוני. בקשה גאונית".

ניקול ראידמן נגד מורן אטיאס. מאי 2021 (צילום: מתוך האינסטגרם של ניבר מדר)
"טילים על תל אביב יעזרו לעולם להבין", ניקול ראידמן עלתה למתקפה | צילום: מתוך האינסטגרם של ניבר מדר

ראידמן, שהעידה על עצמה שהיא איננה מסוגלת לתפקד בימים אלו מרוב דאגה וסולידריות, נתקלה בהערה של אטיאס והחליטה לעלות למתקפה. "גברת מורן אטיאס, תמשיכי לישון לך אי שם ואנחנו נמשיך לרוץ למרחב המוגן", ביקרה המעושרת את השחקנית על שהותה באמריקה והמשיכה: "מתנצלת ש'ביקשתי טילים לתל אביב וקיבלתי' כי חמאס פשוט עובדים אצל ניקול ראידמן. חשבתי שאת בחורה חכמה פעם...".

מורן אטיאס חוזרת לישראל  (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
קיבלה דיווחים על מה שקורה בארץ. מורן אטיאס | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

"לגבי תל אביב. אני, ילדי ותושבי גוש דן עוברים טעימה קטנה למתקפת הטרור שתושבי הדרום חיים וגידלו בה כבר שני דורות של ילדים לצלילי האזעקות. אף אחד לא חסין. גם תושבי המרכז שאני חלק מהם. טילים על תל אביב שאני 'הזמנתי' (את לא רצינית, נכון?), יעזרו להבין לעולם מה קרה במדינה ולצבא שלנו יתנו יותר טווח פעולה", המשיכה ראידמן."לילה שקט מדינת ישראל, לילה שקט מדינת תל אביב. לילה שקט לך מורן מותק, מזמינה אותך לממ"ד שלי. בואי ממי יהיה כיף". אנחנו שואלים: למה דווקא עכשיו לריב?

_OBJ