אתם אולי רגילים לראות אותו צמוד להדר ברייר ב"חתונה ממבט ראשון", אבל דניס רוסקוב (32) החליט שלא מספיק לו למצוא זוגיות, הוא גם רוצה להפוך לנינג'ה הבא של ישראל. רגע שהוא עולה על המסלול במקצה ה-VIP (מוצאי שבת, אחרי החדשות בקשת 12), הפעם ללא הנחות סלב, הוא סיפר למה 'חתונמי' זאת ההחלטה הכי טובה שהוא עשה בחיים שלו: "חתונה ממבט ראשון זה משהו מאוד מורכב, אבל זכיתי בבת זוג", הודה דניס, "מבחינתי זאת הייתה ההחלטה הנכונה, טוב שעשיתי את זה. וואלה, זכיתי".

אחרי פרסומת משותפת של דניס והדר, חיקוי ב"ארץ נהדרת", אינספור הופעות בתוכניות אירוח ואפילו סרטוני טיקטוק זוגיים, דניס חשף כי הפך למודל לחיקוי עבור גברים: "הכי מרגשים אותי גברים שאומרים שהם מתייחסים לנשים שלהם יותר בכבוד כי הם הבינו שזה לא מוריד מהם. מאוד כיף לי שיכולתי לעזור לדבר הזה להגיע לתודעה".

חוץ מהמחוות הג'נטלמניות שדניס יודע לעשות, לא פעם הוא חשף מול המצלמות את הרגישות שלו, שבאה לידי ביטוי בדמעות - והרבה. לא כולם יודעים להכיל את העובדה שגבר בוכה, מה שהוביל לאינספור תגובות שהוא מקבל ברשת, אבל הוא מצידו - לא מתרגש: "כל הזמן שולחים לי אימוג'י של בחורות בוכות וצוחקים עליי, ואני כזה - 'הכל בסדר'". גם הפעם, כשצפה ברגע שבו הוא והדר החליטו להיות יחד - הזיל דמעה.

האתגר החדש אחרי ''חתונה ממבט ראשון'' (צילום: מתוך "נינג'ה ישראל 2021", קשת 12)
דניס רוסקוב מתכונן למסלול ה-VIP | צילום: מתוך "נינג'ה ישראל 2021", קשת 12

אחרי שדניס הגשים את המטרה שלו ומצא את בת הזוג המושלמת, הוא החליט לכבוש את הפסגה הבאה ולהראות את היכולות שלו על מסלול הנינג'ה. השנה, בניגוד לעונות הקודמות, מתמודדי ה-VIP יעשו מסלול רגיל, והמנצח או המנצחת במקצה יקבלו כרטיס לחצי הגמר. אז האם הוא ילחץ על הבאזר ויעפיל לשלב הבא?