צילום וידאו וראיון: רומי גיאור

תקופת גיוס הכוכבות ממשיכה ואחרי נועה קירל הבוקר (ד') הגיעה תורה של עדי ביטי להתייצב בלשכת הגיוס. בדומה לקירל, גם היא עוברת שרשרת חיול ותשתחרר לביתה, כשהטירונות תחל בעוד ימים ספורים, בתאריך ה-16 לפברואר.

ביטי תעבור טירונות במחנה 80 ולאחר מכן תשובץ באחת מהלהקות הצבאיות. כידוע, היא אחת מכוכבות הילדים והנוער הגדולות בישראל והיא פרצה בתכנית "בית הספר למוזיקה". מאז היא הוציאה לא מעט סינגלים, גרפה קמפיינים וכיכבה לא מעט על המסך.

עדי ביטי התגייסה
מתרגשת. עדי ביטי בכניסה לבקו"ם | צילום: רומי גיאור

"אתמול בבוקר הייתי עם סבתא שלי, עשינו קניות, קנינו מלא חולצות לבנות", סיפרה לנו ביטי כששאלנו אותה על ההכנות לגיוס. "הבאתי את הציוד. סידרתי את כל מה שצריך לפני הגיוס, חשבון בנק, תעודת זהות. לא היה לי ספק שאתגייס, זה החלום שלי מגיל קטן. זה כבוד מטורף, תמיד רציתי להיות בלהקה צבאית ועכשיו אני מגשימה את זה".

עדי ביטי במדי צה
כבר קיבלה מדים. ביטי | צילום: באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור

אז את מתחיילת, חוזרת לבית ואחרי כמה ימים מתחילה טירונות?

"כן. זו לא החלטה שלי, זה מה שצה"ל החליט. אני מקשיבה לצבא".

את מבינה את הסערה והביקורת סביב הגיוס של נועה קירל? מבינה למה זה הכעיס אנשים שהיא טסה לתאילנד לפני הטירונות?

"אני לא כל כך בקיאה בכל מה שקשור לגיוס שלה. אני מאחלת לה הרבה הצלחה, אני יודעת שזה גיוס להקות צבאיות של פעפ-פעמיים בשנה. אני מאחלת לה המון המון בהצלחה".

מה הכי מפחיד אותך?

"אני חושבת שהטירונות זה השלב הכי מלחיץ. אני מאמינה שאני כן אצליח להתמודד, בכל זאת, זו חוויה. יש לי המון חברים שכבר עושים צבא והם אומרים לי שזו אחת החוויות הכי מהנות".

עדי ביטי במדי צה
"מאחלת לנועה קירל בהצלחה" | צילום: באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור