תקופת משברי הזוגיות בעידן הקורונה התחילה בחודש יולי האחרון עם המשברים שחוו בנישואיהם ג'קי וישראל אזולאי ושיר אלמליח ובעלה, מייקל זנזורי. אחרי שנה וחצי של נישואים ובן משותף שחגג שמונה חודשים, אתמול סיפרנו לכם לראשונה שהמשבר הבשיל להליך גירושים.

אלמליח, כפי שניתן לצפות ולהבין, לא מרבה במילים בשל הנסיבות הברורות והבשורה המרה אך מגיבה כעת לראשונה לפרסום: "תודה רבה על כל התגובות החמות", אמרה הדוגמנית בשיחה עם mako סלבס וחתמה: "אני עם הפנים קדימה".

כזכור, בחודש אפריל האחרון אלמליח ילדה את בנם הבכור, רפאל, אך רק שלושה חודשים אחרי שהפכו למשפחה ובזמן שברשתות החברתיות הכל נראה כרגיל, משבר זוגי פקד את בני הזוג ומקורבים אליהם טענו בפנינו כי בין השניים צצו קשיים רבים.

שיר אלמליח ומייקל זנזורי עם בנם הקטן. מאי 2020 (צילום: אביב חופי)
במאי האחרון הדברים נראו אחרת. שיר, מייקל ורפאל | צילום: אביב חופי

למרות הניסיונות להתגבר על המשברים והבעיות שפקדו אותם בתקופה הזו, חצי השנה האחרונה בין שיר למייקל הייתה מורכבת ולא פשוטה. הם ניסו לשמור על שלום בית ואף טסו בחודש ספטמבר האחרון לבלות את תקופת החגים יחדיו באיטליה, אך כעת הגיע הסוף.

זנזורי בן ה-35, איש עסקים יהודי-איטלקי, נישא לדוגמנית המצליחה בחודש יולי 2019. עבור אלמליח, כידוע, היה מדובר בנישואים שניים, לאחר שהתגרשה מהכדורגלן אלרואי כהן אחרי יותר מעשר שנים שהיו יחד. 

שיר אלמליח חזרה לעבוד אחרי הלידה, יוני 2020 (צילום: שוקה כהן)
עם הפנים קדימה. שיר אלמליח | צילום: שוקה כהן