מאז הפרידה מאביחי אוחנה, מעיין אשכנזי סופגת לא מעט אש. ברשתות תקפו אותה לא פעם על הפרידה, על הזוגיות החדשה, ואז שוב על הפרידה, וכעת מסתבר שהגולשים ממשיכים לחפש אותה. הפעם, מעיין החליטה שלא לשתוק.

הכוכבת חגגה השבוע עם אחיה את יום הולדתו ה-16 בארוחה מפנקת במסעדה. מעיין העלתה סטוריז מהארוחה בה היא מרימה צ'ייסרים עם אחיה הקטן, שעה שאסור לו לפי החוק לשתות אלכוהול. כעת מסתבר שגולשים רבים הפציצו את מעיין ואפילו את בעלי המסעדה בהודעות זועמות, ומעיין החליטה לשים את הדברים על השולחן.

האחים של מעיין אשכנזי (צילום: instagram)
צ'ייסרים של מיץ. האחים של מעיין אשכנזי | צילום: instagram

"אני רוצה להגיד לכם מה עצוב בעיניי. עצוב בעיניי אנשים משועממים וצרי עין", אמרה הכוכבת על הסטוריז שמחקה אחרי שקיבלה הודעות זועמות. "אתמול יצאתי עם האחים שלי לחגוג לאחד מהם יום הולדת 16, והעליתי סטורים שאנחנו שותים צ'ייסרים. מי אמר לכם שבתוך הצ'ייסר לא היה מיץ או מים? למה אתם ישר צריכים לסמס למסעדה ולי שזה לא חוקי ושזה אסור? אני יודעת בדיוק כמוכם מה מותר ומה אסור ומה החוקים במדינה, וגם המסעדה שישבנו מה יודעים מה החוקים. מי אמר לכם שזה לא היה מים ושעשינו את זה סתם בשביל לעשות לאח שלי שמח? תהיו פחות צרי עין, פחות קנאים, פחות משועממים ותתעסקו בחיים שלכם. זה בריא גם לעור הפנים וגם ללב שלכם".

ממעיין אשכנזי נמסר בתגובה: "אני ואחים שלי ישבו בקוקו במבינו, מסעדה של טום אביב חבר מאוד טוב שלי. חגגנו לאח שלי יום הולדת 16 ובשביל האווירה שתינו איתו צ'ייסרים כאשר בצייסר שלו היה מים ולפעמים גם מיץ. אני העלתי לסטורי בצחוק את הצ'ייסר שעשינו, אפילו צעקתי בסטורי 'אבא הילד לא חוזר היום הביתה, אבא הילד שיכור'. הכל כמובן היה בהומור, אח שלי הוא כל החיים שלי, אני לא אעשה שום דבר שיכול להזיק לקיבה שלו או לגוף שלו ובטח שלא אתעסק עם אבא שלי. האנשים המשועממים במדינה היקרה שלנו שלחו המון הודעות למסעדה שהולכים לתבוע אותם על מכירת אלכוהול מתחת לגיל 18, כנראה אנשים שהחיים שלהם כל כך יפים שאין להם במה להתעסק. גם אני קיבלתי המון הודעות מכל מיני נשמות טובות בנושא, אז החלטתי בשביל לא לעשות חלילה בלאגן לטום להוריד את הסרטונים עם הצ'ייסרים. אני בדרך כלל לא אוהבת להצטדק ולענות לכל טמבל באינסטגרם, אבל ברגע שזה נוגע למשפחה שלי או לטום אביב שהוא חבר טוב לא יכולתי לשתוק לכן העלתי את הסרטונים של מה שאני חושבת בנושא".