הכל התחיל אי שם בחודש אפריל: בפוסט ויראלי בפייסבוק, אישה שגרה בשכנות לביתם הקודם בשכונת צהלה של אסתי גינזבורג ועדי קייזמן, כתבה כי הדוגמנית עזבה את הארץ ונטשה את שני הכלבים שלה מאחור. התגובות לא איחרו להגיע ואסתי מיהרה להסביר את עצמה.

מאז כבר גילינו כי השניים התמקמו אי שם בלוס אנג'לס, אך עם לא מעט שמועות בכל הנוגע לעסקיו של קייזמן ולמצבם הפיננסי, סיבת העזיבה הפתאומית נותרה לוט בערפל - ואנחנו ממשיכים לעקוב אחרי כל התפתחות.

בימי הסגר שממשיך להתהדק ולהתרופף לו, גם לכוכבות המקומיות שלנו יש מה לחפש באל.איי: נועה קירל הגיעה לעיר בעקבות פגישות עבודה וגם יעל שלביה מבלה שם חלק ניכר מזמנה. שתי הצעירות מצאו את עצמן באימון משותף עם גינזבורג.

אם גם אתם כמונו תוהים מה הקשר בין גינזבורג בת ה-30 לבין שתי בנות ה-18, תנו לנו לספר לכם שלא מדובר בגברת ליקי שהפגישה ביניהן בחדר הכושר, אלא מקורבים מספרים כי האימון המשולש התקיים במקריות. נועה ויעל קבעו להתאמן יחד, ורק יד הגורל היא האחראית לעובדה שאסתי גינזבורג נכחה במקום ופגשה את שתי הכוכבות. אם אהבתם את צירוף המקרים הזה, אותם מקורבים מבהירים כי השילוב היה מוצלח במיוחד, וסיכוי גבוה שהן יקבעו להיפגש שוב.

יעל שלביה, נועה קירל. יוני 2020 (צילום: מתוך instagram)
לא מתועד, אך גם נועה קירל נכחה. איפה ליקי? | צילום: מתוך instagram