מאז החתונה של אילנית לוי לאלירז שדה, מדינה שלמה ציפתה לילד או לילדה הראשונים של הזוג. בחודש הקודם זה קרה, ואריאה, הבת הקטנה והמתוקה שלהם נולדה. שבועיים לקחו עד ששמענו מאילנית מה שמה של הבת ומאז, חיכינו לרגע שהכוכבת האהובה תהיה מוכנה לספר את הכל.

"לילה טוב לכולם, וואו מלא זמן לא הייתי כאן", פתחה לוי את דבריה. "הבטחתי לכם שאני אספר את המסע שעברנו. בשביל זה אני צריכה סדרה, עונה אחת או שתיים - אבל אני אנסה לתמצת לכמה משפטים: לפני חודש אריאה הגיעה לעולם אין חלום כזה אין שלמות כזאת אי אפשר לתאר את זה במילים. הלב מתפוצץ".

"עברתי ניתוח קיסרי לפני חודש והוא קצת הסתבך. אני לא ארחיב יותר מידי אבל יש הדבקויות מקיסרים קודמים (אלין וליאם) וזה הוביל לסיבוכים ואז הייתי צריכה ניתוח שני. שני הניתוחים האלה גררו 14 יום אישפוז. כאבים שלא ברא השטן, אלו הכאבים". 

אמהות מבשלות ביחד חוזרת לעונה חדשה (צילום: מתוך "אמהות מבשלות יחד", ערוץ 24 החדש)
אילנית לוי מכניסה אותנו למטבח שלה | צילום: מתוך "אמהות מבשלות יחד", ערוץ 24 החדש

אלירז עבר עם אריאה הקטנה בפריים ואילנית התרגשה וסיפרה שהוא "אב השנה" ואז המשיכה: "זהו בגדול בגדול בדול. אחרי שבועים הגענו הביתה, תודה לאל עכשיו זה מאחורינו, אנימתואששת פיזית ונפשית כי כרגע זו טראומה, לא יכולתי להיות עם הילדה, כל אמא תבין כרגע כמה זה קשה שאת מתה לגעת ולהרים ואת לא מסוגלת. אני לא אמשיך כי בכיתי מספיק בחודש הזה. תודה לאל הכל בסדר עכשיו".

_OBJ