ניקול ראידמן היא כנראה בין הנשים הבודדות ששהו בחו"ל בימים האחרונים, לא מצאו טיסה לישראל והצליחה לטוס במטוס פרטי. לפי הנחיות משרד הבריאות, ראידמן נכנסה לבידוד בביתה, אלא שבבית נמצאים גם שניים מילדיה - למרות שהם לא היו איתה שם.

View this post on Instagram

הרגע בו חשבתי שאני חוזרת לישראל , הביתה, לבידוד , לילדים שלי . אחרי מספר דקות במסלול ההמראה 2 הגלגלים התפוצצו ! נס. אם המטוס היה ממריא הוא לא היה נוחת . אלוהים אוהב אותי .

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman) on

כידוע, לפי ההנחיות, רק מי שחוזר מחו"ל אמור להיכנס לבידוד והוא צריך להימנע ממפגש עם חברים קרובים ובני משפחה שלא שהו עמו מעבר לים. לא מעט אנשים העבירו ביקורת על ניקול על ההחלטה להכניס גם את ילדיה לבידוד איתה, בטענה שאם נחשפה בעצמה לנגיף הקורונה - היא מסכנת אותם ישירות.

ניקול לא נשארה חייבת וענתה לביקורות והסבירה מדוע היא עשתה סוג של הפרה של תנאי הבידוד. "כמו שאתם רואים, אני עם מסיכה וכפפות בבית", אמרה ראידמן. "נורא קשה לראות את הילדים שלך בוכים ורוצים להיות בקרבתך... במיוחד שעשיתי כל מה שצריך בחו"ל כדי לשמור על עצמי מלהידבק. זו בחירה שלי והחלטה שלי כן להיות עם הילדים שלי שנמצאים כבר שלושה שבועות בבידוד".

"הם ימשיכו איתי את הבידוד ולא יפגשו אחרים שבועיים וגם לא יצאו מהבית", הוסיפה ראידמן, "אני בוחרת להיות איתם ולא לעשות להם טראומה נפשית שאמא שלהם סגורה בחדר".

"אל תשכחו גם שאני אם חד הורית ואני לא אשאיר את הילדים שלי להסתובב לבד בבית", המשיכה. "גם כמעט כל הצוות שלי, שלא נמצא איתי 24 שעות, שוחררו לביתם".