תו פרינס חגג לפני חודשים ספורים את יום הולדתו הראשונה, אבל ביום שהוא ילמד לחפש את שמו בגוגל, הוא ימצא לא מעט דרמות שקשורות לחשיפתו ברשתות החברתיות ובכלי התקשורת. ביולי 2019, כזכור, כשהסכסוך בין בן אל תבורי לאורטל עמר היה בשיאו, אורטל פרסמה תמונה ובה ראו קצת מפניו של בנם המשותף - אך הדבר הכעיס את בן אל וגרם לו להוציא לה מכתב מעו"ד ואף דרש ממנה להסיר את התמונה, על אף שפניו לא צולמו בבירור.

למרות זאת, ברגע של זעם בזמנו, פרסם בן אל תמונה שלו ושל תו ברשתות החברתיות, אך זמן קצר לאחר מכן הוא הסיר אותה. "צר לי שזה נעשה ללא אישורי", אמרה אז אורטל בתגובה ל-mako סלבס, אך כעת עומדת בלב המשפחה דרמה זהה לזו.

אחרי שפורסם כי לכאורה, לטענת עמר, בן אל הפסיק לשלם מזונות, ולמרות הסולחה המרגשת שהייתה ביניהם, נראה כי העניינים ממשיכים להתחמם. סבתא אביבה פרסמה ביום שבת תמונה ובה רואים אותה לובשת חולצה שעליה מודפסת תמונה עם פניו של תו פרינס. בטעות או בכוונה? תשפטו אתם.

אביבה תבורי (צילום:  adomeitfilm, instagram)
אל תכעסו שטשטשנו, היינו חייבים. אביבה תבורי בתמונה שהעלתה עם פניו של תו | צילום: adomeitfilm, instagram

"אורטל בתחושות קשות", מספרים לנו מקורבים לעמר בנושא. "לפי מה שאנחנו יודעים, אביבה גם לא ראתה את תו המון זמן לפי מה שאנחנו יודעים, אבל היא עסוקה יותר בלפרסם תמונות שלו באינסטגרם כנראה", הם הוסיפו. "אם אורטל הייתה עושה משהו דומה, בן אל היה רץ מזמן ומוציא לה מכתב מעורך דין".

אורטל עמר, בן אל תבורי (צילום: מתוך עמודי האינסטגרם של אורטל עמר ובן אל תבורי)
דרמה נוספת. תבורי ועמר | צילום: מתוך עמודי האינסטגרם של אורטל עמר ובן אל תבורי