הרשת סוערת בשעות האחרונות סביב דבריו של עיתונאי הפלילים הוותיק, בוקי נאה, שכתב פוסט בעקבות הסכם השלום עם סודן: "בהסכם סודן ישראל כתוב שמחזירים את כל הסודנים הביתה לסודן. אני מחכה בכיליון עיניים להסכם כזה עם מרוקו". דבריו של העיתונאי עוררו לא מעט זעם ברשתות החברתיות, שכן זו לא הפעם הראשונה שבוקי יוצר פרובוקציות.

אחד ממאות האנשים שזעמו על דבריו של בוקי נאה הוא לא אחר מאסיף אלקיים, יוצא "האח הגדול" ובן זוגה לשעבר של מעיין אדם. אלקיים פרסם בעמוד האינסטגרם שלו המונה למעלה ממאה אלף עוקבים את דבריו של נאה וכתב: "מחשבותיו של אדם עלוב נפש. ככה מדבר אדם שמתפרנס מהזוהמה של תל אביב".

אסיף אלקיים נגד בוקי נאה (צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של בוקי נאה / מתוך האינסטגרם של אסיף אלקיים)
הדברים שפרסם אלקיים על נאה | צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של בוקי נאה / מתוך האינסטגרם של אסיף אלקיים

נאה, שקיבל לא מעט פידבקים שליליים על דבריו, הבהיר בפוסטים נוספים כי מדובר בציניות מוחלטת ואף ציין כי הוא לכאורה מרוקאי בעצמו. "פרסמתי בדיחה על מרוקאים עצבניים, נפוחים ומלאי גאווה כמוני. תוך שלוש דקות קפצו עליי כמה נפוחים שכאלה עם קללות והערות קשות שאני גזען, גזעני ועוד ועוד ועוד... הם הודיעו לי שבתור עונש הם מבטלים את החברות איתי. תודה רבה, עכשיו פיניתם לי מקום לכמה רוסיות נחמדות. אני ממש לא מבין את אלה שאני לא חבר שלהם שנדבקים לעמוד הפייסבוק שלי ויש להם טענות נגדי. לכו".

"זו אחלה בדיחה", הבהיר נאה, "ולפני ששולפים סכינים וקוראים לי גזען, אני מרוקאי. רק על המרוקאים אסור לספר בדיחות? הם נפגעים ועדינים? כפרה עליהם".

בוקי, אתה מרוקאי?
"מצד אמא שלי חצי מרוקאי- שלוש-מויאל-לוי אבל מה זה משנה?".

אנשים לא הבינו את הפוסט.
"אני גדול. אני IN. התקדמתי בחיים. יום גדול בחיי. ההישג הכי גדול ב-63 שנותיי. הבן של ראש הממשלה מתייחס אלי. כבוד גדול הוא לי. הוא אפילו שיתף פוסט שלי. יייייששששש".