אחרי הפרידה מבת הזוג בחודשים האחרונים, קארין עליה, מכה נוספת לג'וזי זירה: חוץ מהיותו משתתף בתוכניות ריאליטי, הוא גם DJ מבוקש - שהיה לקראת סיבוב הופעות בארצות הברית. אלא שתכנונים לחוד ומציאות לחוד, כי רשויות החוק בארצות הברית לא אהבו את הגעתו של ג'וזי למדינה בלי אישורים מתאימים - ומנעו ממנו להיכנס.

ג'וזי נחת בארצות הברית לצורך סיבוב ההופעות, אך הוא נלקח לחקירה בשדה התעופה בסן פרנסיסקו - שנמשכה 12 שעות, כנראה בעקבות הבאזז הגדול שהיה סביב ההופעות שלו. בתום חקירה ארוכה, הבינו ברשויות שמטרת הנסיעה שלו היא עבודה - אך לא הייתה לו ויזת אמן מתאימה לכך. כתוצאה מכך החליטו הפקידים ברשויות להחזיר אותו לישראל ולמנוע ממנו כניסה למדינה. 

ג'וזי זירה הופעות (צילום: יחצ)
ההופעות שהתבטלו. ג'וזי | צילום: יחצ

מהמפיק הישראלי-בינלאומי, עמית מזרחי, שהפיק את סבב ההופעות בחודשים האחרונים, נמסר כי: "לאחר חודשים ארוכים של הכנה ומכירת אלפי כרטיסים, הגיע לפני כמה שעות ג'וזי לארצות הברית להופעות המתכוננות במועדונים בלוס אנג'לס יוסטון וניו יורק, אך לצערנו, לאחר חקירה ארוכה של רשויות החוק בשדה התעופה של סן פרנסיסקו, הוחלט להחזיר את ג'וזי לישראל ולצערנו אנו נאלצים לאכזב את כל המעריצים של ג'וזי שחיכו להופעות זמן רב".

ולמרות זאת, כעת ג'וזי יעבוד על ויזת אמן מתאימה על מנת לא לאכזב את המעריצים שחיכו כל כך הרבה זמן - וינסה לקבוע סבב הופעות חדש בהקדם האפשרי.