לפני כחודשיים, ימים אחדים אחרי שהפכו הורים לשניים, היינו הראשונים לספר לכם על ההפקה הגדולה שמתכננים אייל גולן ודניאל גרינברג לרגל הולדת בנם. הימים עברו, הציפייה גברה, וכעת זה קורה: אם אתם במעגל הקרוב של השניים, תצפו לקבל הזמנה לאירוע הגדול והמושקע בימים הקרובים.

האירוע יתקיים בשעות הערב ביום שני הבא באחד מאולמות האירועים באזור השפלה. לאירוע יוזמנו למעלה מ-500 אורחים ומקורבים. הטיימינג, אם תהיתם, לא מקרי: דניאל ואייל חיכו שגולן יסיים עם הופעות חנוכה, שגזלו את רוב זמנו הפנוי לאחרונה, ואז להתפנות לדבר האמיתי.על פי מקורבים, מדובר באירוע שתוכנן בקפידה והולך להיות מושקע במיוחד, ויכלול בתוכו את מסיבת הברית לרון הקטן אבל גם הזדמנות לגולן וגרינברג לערוך מסיבה גדולה עבור עצמם.

אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום: אלוני מור,  יח"צ)
התרגשות שיא. אייל גולן ודניאל גרינברג | צילום: אלוני מור, יח"צכזכור, גולן וגרינברג חגגו לבנם רון ברית מצומצמת עם עשרות מקורבים מהמעגל הראשון והקרוב ביותר, אבל זמן קצר אחרי כבר החליטו לא להסתפק רק בזה. מקורבים סיפרו כי הם החלו להשתעשע ברעיון של אירוע גדול בו יחגגו גם את הולדת הבן וגם את החתונה שלהם, ששינתה פורמט בגלל אילוצי קורונה.