בחודש יולי האחרון רבים הופתעו לגלות כאן ב-mako סלבס כי בעלה של ג'קי אזולאי עזב את הבית. חמש עשרה שנות נישואים וארבעה ילדים משותפים ידעו ג'קי וישראל אזולאי, ואחרי לא מעט עליות וירידות, הם הגיעו למשבר עמוק שהלך והחריף.

ג'קי, מצידה, לא הסתירה את העובדות ושיתפה אותנו בדברים שקרו בינה לבינו. "אנחנו מנסים בנפרד, בודקים", סיפרה לנו ג'קי ביום הפרסום על המשבר. "הכל באמת ברוח טובה. אין מריבות או ויכוחים לא נעימים. הבנו שיש פערים בינינו ואנחנו מנסים לראות איך ואם בכלל אפשר לגשר עליהם. באמת שכולי תקווה שזה יסתדר אבל גם אם לא הכל בסדר ולעד נהיה משפחה".

ג'קי וישראל אזולאי (צילום: אביב חופי, מאקו)
ג'קי וישראל בהליך בגישור בתחילת החודש שעבר | צילום: אביב חופי, מאקו

רק בחודש שעבר פגשנו את ג'קי וישראל אצל מגשרת ומומחית לענייני משפחה. הפרידה של ג'קי וישראל הלכה והעמיקה, ובראיון שהעניקה אזולאי למגזין "לאישה" היא סיפרה שלמרות כל הניסיונות לגשר על הפערים - הליך הגירושים כבר בעיצומו. "הלוואי שהיה מדובר בבגידה או בבעל שהתחיל להמר", היא אומרת בראיון רגע לפני עליית הדוקו ריאליטי "אחותי ג'קי".

"החיים שלי הפסיקו להתאים לו והחיים שלו הפסיקו להתאים לי. לנשום אחד ליד השני הפריע לנו", היא המשיכה. "הייתי נשואה מגיל 22 , וישראל היה הגבר הראשון שלי. לא נפרדנו כדי שאני אלך לבדוק איזה גברים אחרים יש. אף אחד בכלל לא מתחיל איתי. אולי מפחדים. אם מישהו ייגש אליי, אני אשלח אותו לראות 'אחותי ג'קי' שידע בדיוק מה הוא מקבל. אני יוצאת שם רעה ומתלהמת. מי רוצה אישה רעה?".

ג'קי אזולאי על שער "לאישה" (צילום: שי פרנקו,רויטרס)
צילום: שי פרנקו,רויטרס