אם לא התפשטות נגיף הקורונה, זו לגמרי הייתה שנה הרבה יותר מוצלחת ורווחית עבור ניקול רזניקוב. הופעתה ב"הישרדות VIP" הייתה גוררת הזמנות להשקות בתשלום וגם לא מעט קמפיינים בסכום מכובד, אך עם שידור התכנית העולם בחוץ השתנה.

למרות הכל, זו תקופה טובה עבור רזניקוב בת ה-20, מלכת היופי במיל'. בראיון ל"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין היא סיפרה על האהבה החדשה שמצאה, הקמפיינים בתשלום באינסטגרם וגם על השינוי באורח חייה לאחר שעלתה במשקל לאחרונה. 

"מה יותר מושלם בלהיות בסגר מאשר להיות בזוגיות חדשה? אם הזוגיות הזו לא הייתה חדשה כנראה שזה היה קשה יותר. התאהבתי בעבודה... יש לי עכשיו בן זוג מהמם. קוראים לו רועי, אנחנו חיים יחד. יש לנו בית מהמם ואנחנו עובדים עכשיו על לעצב אותו. אנחנו מנסים להפיק את המרב בתקופה הלא פשוטה הזו. אני מאחלת לכל הזוגות להיות סבלניים אחד לשני", סיפרה רזניקוב.

ניקול רזניקוב והחבר החדש, ספטמבר 2020 (צילום: אור גפן)
מאוהבת. רזניקוב והחבר החדש | צילום: אור גפן

""אין כרגע עבודה פיזית בדוגמנות", היא ענתה כשנשאלה בנוגע לעבודתה כדוגמנית. "אני בעיקר עובדת באינסטגרם ובפייסבוק ועושה פוסטים בתשלום. אני תמיד עבדתי גם בעבודות שלא קשורות לדוגמנות, אני נורא אוהבת את היציבות שלי ולדעת שיש לי ביטחון כלכלי. יום אחד בדוגמנות יש עבודה, יום אחד לא. אני לא יכולה להיות פעם עם כסף ופעם בלי... יש לי שכר דירה לשלם. אני עובדת בעבודה רגילה, אבל בין לבין עושה גם דברים שקשורים לדוגמנות. אני עושה קמפיינים באינסטגרם וזה עולם שנחשפתי אליו רק לאחרונה".

פרסמת ברשתות החברתיות שאת עוברת תהליך לנקות את הגוף והנפש. מה הייתה הכוונה?

"עליתי בתקופה האחרונה 10 ק"ג. הנה, אני חושפת בפניכם הכל. התבאסתי על עצמי ממש. נכנסתי לתפריט של המאמן שחר ג'נה. אני עושה כושר, הליכות, אירובי... אני רוצה לחזור לעצמי כדי להרגיש טוב עם עצמי. אני אומרת שאם מישהי לא מרגישה טוב עם עצמה - זו לא בושה לקום ולשנות את זה. הסגר נותן גם את האופציה לעשות יותר ספורט, יש יותר זמן ופחות תירוצים".