אחרי גל פרידות ומשברים בביצה המקומית, לרשימת הסלבס מצטרפים גם מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה. בפוסט שפרסמה היום (ה') מעיין בחשבון האינסטגרם שלה, היא חשפה כי היא ואביחי החליטו להפריד כוחות אחרי שלוש וחצי שנים. 

רק לפני שלושה חודשים התראיין אוחנה, שהכיר את מעיין בבית "האח הגדול", למגזין סוף השבוע של mako וסיפר כי: "לפני הקורונה רציתי להציע למעיין נישואים. אין לי כוח לדחות את זה יותר, מבחינתי להתחתן כבר לפני שנה". אביחי, שפתח עסק מצליח באילת ונאלץ לסגור אותו בעקבות משבר הקורונה, נכנס לבור כלכלי של 400 אלף ש"ח.

"אביחי ואני נפרדנו. ותאמינו לי, לנו זה כואב יותר", חשפה היום אשכנזי בהפתעה גמורה בחשבון האינסטגרם שלה, כשברקע יש דיבורים על חתונה שתגיע בקרוב. "לפני 3 וחצי שנים כל אחד מאיתנו יצא למסע לא נודע, נכנסנו לתוך בית סגור שמצולם 24/7 והיינו בית אחד לשניה במקום שבו אמורים להרגיש הכי לבד בעולם", היא הוסיפה.

מעיין אשכנזי, אביחי אוחנה (צילום: instagram)
נשבר הלב. אביחי ומעיין | צילום: instagram

"אני לא אשקר, הפחד שהסיפור הכי אינטימי וכואב שלנו יצא לתקשורת בצורה מעוותת ובגל של שמועות לא נותן לי מנוחה, לכן החלטתי לקחת את השליטה לידיים שלי. אני מודה, עשיתי הכל כדי לשמור עלינו, שמרתי, טיפחתי, דאגתי והגנתי כמו בולדוזר במשך כל השנים על כבודי ועל כבודו של אביחי, ואני לא מתכוונת להרוס את זה עכשיו או אי פעם. לא תראו כאן הסרת עוקב או מחיקת תמונות משותפות", המשיכה מעיין.


"את הסיבות ללמה נפרדנו אני שומרת עמוק בלב, יחד עם כל הרגעים הטובים, הטובים פחות, אינספור חוויות מרגשות, שהפכו אותנו לזוג הטוב שהיינו. לאורך התקופה היו הרבה סיבות למה לא, היו סביבנו המון רעשי רקע מזעזעים מכל הכיוונים, ולמרות זאת, לא הרמנו ידיים והצלחנו להתגבר.

אולי המקומות השונים שהגענו מהם,הסתכלות והשקפות החיים שלנו הם אלה שהיו חזקים יותר מאיתנו.
נכון, אני ואביחי האמנו שאנחנו זה עד הסוף. עברנו לדירה גדולה מתוך מחשבה על משפחה ועל עתיד משותף. תכננו חתונה לפרטי פרטים וגם את הירח דבש שאחרי. לפעמים, כשאנחנו מתכננים, יושב מישהו למעלה וצוחק. לא משנה כמה אתה אוהב את הבן אדם שמולך, אהבה כזו שכואבות בכל הגוף, במחשבה בוגרת ונבונה הבנו שלפעמים האהבה היא לא הכל. היא יסוד חשוב בזוגיות אך היא נלוות להרבה דברים נוספים, שאצלנו לא עבדו.
ברגעים כאלה שהלב שלי שבור, השאלה היחידה שמעסיקה אותי היא איך ממשיכים מכאן לבד. עם הרבה דמעות, בא לי לשתף אתכם במשפט שמלווה אותי מהיום הראשון שהכרתי את אביחי. 'יש לך כוח של צבא שלם אך את נגד כולם וזה עושה אותך למה שאת... לוחמת'.

כזכור, זוהי לא הפרידה הראשונה של השניים, כשבנובמבר 2017 מעיין ואביחי נקלעו למשבר ואף יצאו מהדירה המשותפת שלהם. ארבעה חודשים לאחר מכן הם כבר חזרו והציגו לאורך כל אורך הדרך זוגיות מאוהבת וחזקה במיוחד, כשבשלל ראיונות, כאמור, הם דיברו על הרצון להתחתן ולהקים יחד בית עם ילדים. רק לפני ימים ספורים הם הגיעו ליום הולדתה של הלן הוד, חברתם הקרובה, ושידרו עסקים כרגיל ברשתות החברתיות ואל מול המצלמות.

"לא ראינו את זה מגיע", מספרים מקורבים למעיין ואביחי בשיחה עם mako סלבס. "זו הפתעה גמורה. הכל היה נראה ונשמע לאחרונה רגיל לחלוטין. אם הם במשבר כבר תקופה - אז הם הצליחו להסתיר אותו טוב", הם הוסיפו.

הלן הוד (צילום: אמיר מאירי, מאקו)
כבר מתגעגעים. מעיין ואביחי לפני ימים ספורים ביום הולדתה של הלן הוד | צילום: אמיר מאירי, מאקו