הפרידה של איש העסקים רוני מאנה מג'ני צ'רוואני לא מפסיקה לעורר עניין. בשבועות האחרונים הם עלו לכותרות לאחר שג'ני רמזה כי היא נמצאת בחרדות כלכליות והיא לא יודעת מה יעלה בגורלה ואיך היא תעמוד בתשלומים ובהוצאות שקשורות לבנותיה ולמחייתן, אך רוני מיהר להרגיע והסביר כי הוא ידאג לבנותיו ודבר לא יחסר להן.

בין ג'ני לרוני, כידוע, יש פער גילים של 23 שנים. הם ניהלו חיי נישואים במשך עשור והביאו לעולם שתי בנות, אך הפרידה של השניים גרמה לכביסה המלוכלכת לצאת החוצה. בתו של רוני מנישואיו הקודמים, ג'ולי מאנה, כתבה אתמול (ג') דברים קשים שקשורים לחיי הזוגיות של השניים. 

"חבל לי על כל השנים שבזבזת, על כל השנים בהם היית עיוור, שהיית בדיכאון", סיפרה ג'ולי. "חבל על כל השנים הכי יקרות וחשובות בהן במקום להיות אבא וסבא היית עסוק בלהיות בשקט בבית שלך. בלי לדבר, בלי לארח. להתבודד. לא להדליק את האור, לא לשים חס וחלילה כפית בכיור בלי לשטוף אותה".

הסטורי של ג'ולי מאנה. מאי 2020
הדברים שכתבה ג'ולי מאנה על ג'ני | צילום: צילום מסך

רוני התרגש מהדברים שכתבה בתו, על אף שמדובר במילים ובהאשמות לא פשוטות כלפי ג'ני, וכתב לה בתגובה כי: "עץ עקום אי אפשר ליישר. הצדק ינצח, את יודעת שאני אדם ישר והגון. תמשיכי לקרוא לי אבא רוני מאנה התותח. סליחה שנפגעת ממני".

אמנם כשפנינו לג'ני לקבלת תגובה על הדברים היא השיבה כי: "אין תגובה" והיא נמנעה מלהגיב באופן ישיר לסערה שפקדה אותה, אך הבוקר (ד') היא העבירה מסר די ברור כשהעלתה לסטורי כך: "זה בסדר שתהיה לך דעה, זה בסדר לא להסכים עם דעתו של מישהו אחר. זה לא בסדר להשפיל מישהו רק כי הוא לא חושב כמוך. תכבדו אחד את השני, החברה צריכה את זה".

הסטורי של ג'ני צ'רוואני. מאי 2020
המסר שפרסמה ג'ני בחשבון האינסטגרם שלה | צילום: אינסטגרם

ג'ני צ'רוואני
"זה לא בסדר להשפיל מישהו". ג'ני צ'רוואני | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ג'ני צ'רוואני