צילום וראיון: רומי גיאור

רגע אחרי שזכה בגמר "הכוכב הבא" נדב גדג' בר שיחרר להיטים בקצב מסחרר ואפילו זכה לייצג את מדינת ישראל בתחרות האירוויזיון. מאז הזמר הצעיר הספיק להתרחק קצת מאור הזרקורים ולאחרונה גם חשף בפני התקשורת שעבר התקף פסיכוטי ושיתף עם ההתמודדות.

הבוקר (ג') גד'ג הגיע להשקת החנות החדשה של PUMA מקבוצת פקטורי 54, ושם הוא סיפר לנו על התגובות שקיבל מאז החשיפה. "יש תגובות מכל הסוגים, אנשים מתחברים ומזדהים. יש הרבה שחוו דברים קשורים ויש אנשים שמתחברים ממקומות אחרים. התגובות יכולות להיות גם טיפשיות - יש הכל מהכל". 

אתה מושפע גם מהתגובות הרעות?

"לא יצא לי ליפול עליהם יותר מידי, אבל תמיד יש. זה מאחורי כן, אבל זה חיים שלמים. אתה חיי את החיים עם העובדות תנאי השטח שיש לך ועם המשפחה שנולדת אליה. התחלתי בגיל צעיר לעבוד והעבודה יכולה לסנוור אותך ואת האנשים שסביבך וזה יכול להגיע לאינסוף".

נדב גדג' והאופנוע (צילום: פול סגל)
צילום: פול סגל

יש לך עצה למישהו שעובר משהו דומה למה שעברת?

"אני רק אומר - לשים יד על הדופק להיות עם עצמך. לשים לב כמה אתה נותן וכמה אנשים סביבך נותנים בחזרה. אם בן אדם יש לו כוונה מסוימת כשהוא עושה משהו, לתת את המאה אחוז וההחזר הוא 60-70 אחוז... צריך לדעת עם מי אתה מתנהל, מי החברים שלך ומי לא. צריל לעבוד קשה, הכל ביחס לשאיפות ומה שאתה רוצה. אני יכול להספתק משכר כזה ואני יכול לרצות יותר ואני רוצה יותר". 

מה התכניות לעתיד הקרוב?

"מלא מוזיקה, סינגל חדש... '2 מטר' הוא מדבר על הכל. אווירתי, מסיבתי, קצת לצאת מהלופ של הסגרים. אחרי הרבה זמן נכנסו לאולפן. צריך לייצר סיפוק חדש ולצאת האווירה של הריחוק החברתי".

נדב גדג' (צילום:  adomeitfilm, instagram)
נדב גדג' | צילום: adomeitfilm, instagram