בגיל 16 בלבד אלה לי להב הצליחה לפרוץ. מהרגע הראשון שהופיעה בתוכנית "הכוכב הבא" במטרה לייצג את ישראל באירוויזיון, היה ברור שמדובר בכוכבת פופ ענקית. מאז היא הוציאה סינגלים מצליחים, גרפה קמפיינים נחשקים והפכה לעסק שמגלגל מאות אלפי שקלים. למי שעשתה זאת לפניה ופרצה בערך באותו הגיל, נועה קירל, זה כנראה פחות מסתדר.

אתמול (א') פרסמה אלה לי על פניו סלפי תמים לצד מרגי, בן זוגה של קירל. השניים הופיעו באותו מקום בנפרד, אך דקות ספורות לאחר מכן כבר התחילו לזרום ל-mako סלבס הסברים ושמועות על הסיבה האמיתית שהתמונה עלתה. סובבים לשתיים חושפים כי הסלפי לגמרי היה מכוון ובמטרה לעקוץ את קירל.

למרות שנועה הייתה שופטת אורח בעונה של "הכוכב הבא" בה אלה לי כיכבה, בין השתיים לא קיים כמעט פרגון, בלשון המעטה. "נועה לא אוהבת את אלה לי", מסביר יודע דבר, "היא לא עוקבת אחרי אלה לי באינסטגרם ביודעין ובמכוון ולא מסתירה את התחושות שלה כלפי אלה לי בפני הקרובים אליה".

"אלה לי פרסמה את הסלפי עם מרגי ללא ספק במכוון", מספר מקורב נוסף, "כל מי שמעורב בדבר שם לב שמרגי גם לא שיתף את התמונה אצלו בסטורי - ורק אלה לי פרסמה אותה. הוא ידע שזה יכול להכעיס יותר את נועה".

נועה קירל, אלה לי (צילום: אינסטגרם)
"לא סתם הוא לא שיתף את הסלפי איתה". אלה לי בתמונה עם מרגי, אמש | צילום: אינסטגרם

"נועה ואלה לי חולקות את אותו הסגנון והן כמעט בנות אותו גיל", מבהיר אחד הקרובים לאלה לי, "יש שם תחרות סמויה, בעיקר מהצד של נועה. אנחנו יודעים שנועה לא מוכנה להופיע במקומות בהם אלה לי מופיעה. אם ועד עובדים מזמין הופעה של שתיהן, גם אם אלה לי תעלה לפני נועה וכביכול תהיה 'מופע החימום', נועה מבהירה שהיא לא מוכנה להיות איתה על אותה במה. לא ברור מה בדיוק קורה שם, אבל זה קיצוני".

מטעמה של נועה קירל נמסר: "הפתרון לשיעמום - yes פלוס".

מטעמה של אלה לי טרם התקבלה תגובה.