לפני כמה שבועות ובחזקתה של מגפת הקורונה שהולכת ומתפשטת בארצנו, אייל גולן השיק את היוזמה החדשה שלה: "לייב: אייל גולן קורא לכם לסלון שלו", אותה גם איתי לוי אימץ ועורר סערונת קטנה בעמוד האינסטגרם של דניאל גרינברג. אחרי שאירח את נסרין קדרי ואת ליאור נרקיס, הגיע הזמן לארח את בן טיפוחיו החדש, רועי סנדלר בן ה-22.

כזכור, רועי הוא האח הקטן של בר סנדלר, הבסטי של אשתו הטרייה של גולן. הוא גם כתב את המילים לשיר החופה המרגש של אייל ודניאל, שהקליפ שלו צולם באירוע החתונה המצומצם שהשניים ערכו בצל ההגבלות. רק בחודש אוגוסט האחרון סיפרנו לכם על מערכת היחסים החדשה שמתהווה בין סנדלר הצעיר לכוכבת הטיק-טוק בת ה-18, אנה זק.

אורחים בחתונה של אייל ודניאל
עד לפה רואים את הפרפרים. רועי סנדלר בערב החתונה של אייל ודניאל | צילום: אביב חופי

מאז השניים טרחו להסתיר היטב את הקשר הרומנטי שלהם ולא קיבלנו שום הוכחות זוגיות ברשת החברתית בה שניהם פעילים, ולמרות ששניהם הגיעו לאירוע החתונה של אייל ודניאל, הם הקפידו להיכנס למקום בנפרד. מקורבים מספרים כי השניים מבלים הרבה עם אייל ודניאל ושהקשר בינהם פורח.

אמש באירוע הלייב של גולן, סנדלר ביצע את השיר החדש שלו, "פרפרים של אהבה". שניות לפני שהחל לשיר, המנטור שלו גולן זרק לעברו: "תשלח את הפרפרים שלך לבסיס", כנראה בגלל שהוא מודע לקושי שסנדלר ואנה זק חווים מאז שהתגייסה לצה"ל ונאלצה לבלות את השבועות האחרונים בבסיס. איחלנו לחיילת בהצלחה!

אורחים בחתונה של אייל ודניאל
הגיעו בנפרד. אנה זק בערב החתונה של אייל ודניאל | צילום: אביב חופי