ימים אחדים אחרי שהביאה לעולם את בתה השניה, בת ראשונה משותפת לה ולבעלה הנוכחי, אייל אמיר, ואחות לדניאלה בת ה-9, בתה של אנסקי מנישואים ראשונים, הגיע הזמן לדבר שהכי מעניין אותנו - שם יורשת העצר הטרייה.

אז קבלו בברכה את גבריאל- לי אמיר-אנסקי. אנסקי בישרה על שם היורשת הצעירה, אחותה הקטנה של דניאלה. שאמנם עוד לא קיבלנו תמונה שלה, אבל אנחנו בטוחים שהיא מתוקה.

מעט זוכרים כי כשרק נולדה לאבא אלכס ולאמא שרי, אי שם ב-1980, למיכל העניקו לה את השם "גבריאל". תוך זמן קצר כבר החליפו את שמה למיכל, אך מתברר כי שמה הקודם תופס עד עצם היום הזה מקום חם בליבה, ובראיון ל"אינטימי" עם רפי רשף היא סיפרה: "יכול להיות שנקרא ככה לתינוקת שלנו, נראה".

View this post on Instagram

שמורה שבת שלום לאוהבים

A post shared by Michal Ansky (@michalansky) on

כזכור, אנסקי בת ה-39 ואיש העסקים אייל אמיר בן ה-36 נישאו לפני כמה חודשים בחתונה רומנטית ואיכותית, כשבמקביל נודע כי אנסקי מטפחת בבטנה יורשת עצר ראשונה משותפת לשניים. עכשיו הם באופן רשמי משפחה בת ארבע נפשות.

View this post on Instagram

אֵינִי אֵדַע אֵיכָנָה כַּלַּת הַדְּבַשׁ בִּי לָנָה; אֵינִי אֵדַע שֶׁאֵיךְ זָב הַדְּבַשׁ לַחֵךְ. כַּלַּת הַדְּבַשׁ בִּי לָנָה, זָב הַדְּבַשׁ לְמַעֲנָה. #אבותישורון @kerenpeles מבטן ומלידה

A post shared by Michal Ansky (@michalansky) on