בחודש שעבר הכרנו לראשונה את אביתר לרנר, נער יפה תואר בן 18 שסיפר באומץ לדנה וויס על תקרית משפילה שקרתה לו באוטובוס. לרנר, שמתמודד עם תסמונת הטורט, הצליח לכבוש את הלבבות של לא מעט אנשים בארץ, ותוך שבוע קיבל את הזדמנות חייו – והוחתם בסוכנות הייצוג "ייצוג 1". כעת קיבלנו הצצה לקמפיין הראשון שלו – ואנחנו לגמרי מאוהבים.

לרנר הצטרף לחברת האופנה "רנואר" ולקח חלק בהפקות ופרויקטים שהיא מקדמת לצד נבחרת הפרזנטורים הנוכחית שלה, עם עדן פינס, עומר נודלמן, יעל שלביה, ברק שמיר, רן דנקר ובר ברימר. תפסנו את לרנר לכמה שאלות על הסט, והוא לא הסתיר את ההתרגשות מהמעמד. "לא תיארתי דבר כזה אף פעם. לא חשבתי שזה יקרה", הוא הודה. "בטח לא חשבתי שאי פעם אדגמן או אעשה משהו שקרוב לזה, ומבחינתי מדובר בדרך נוספת לספר את הסיפור האישי שלי, להעביר מסר ולנסות לשנות ולהזיז אבנים קטנות בדרך".

אביתר לרנר לרנואר (צילום: באדיבות רנואר, יחצ)
יא ווראדי. אביתר לרנר בקמפיין ל"רנואר" | צילום: באדיבות רנואר, יחצ

אתה מרגיש שהפרסום שינה את היחס של הסביבה אליך?
"ברור שיש תגובות חמות יותר עכשיו שפוגשים אותי. בניגוד למה שהיה פעם, עכשיו כשיוצאים לי 'טיקים' במקומות ציבוריים, אנשים באים לחבק אותי או זורקים מילה טובה, כי הם מזהים שזה אני מהכתבה בחדשות. אבל צריך שזה יהיה המצב עבור כל אדם שסובל ממוגבלות או מגבלה כלשהי".

אביתר לרנר לרנואר (צילום: באדיבות רנואר, יחצ)
אמא-לה. אביתר לרנר | צילום: באדיבות רנואר, יחצ