גם אם היא בצד השני של כדור הארץ, שני חזן עדיין ממשיכה לעורר עניין כאן בישראל. מי שזכתה בתחרות מלכות היופי עברה לפני שנים לארה"ב, עשתה כמה שינויים קוסמטיים והחלה לעבוד במרץ על קריירת דוגמנות בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. ב-2018, כשהייתה בדרכה לצילומים, עברה שני תאונת אופנוע בלוס אנג'לס שהותירה בגופה צלקות.

ש לי כמה פלאשבקים, כמה 'חורים שחורים'. אני רק זוכרת את עצמי צועקת את נשמתי ושואלת 'אלוהים, למה?', אבל אני גם זוכרת שאמרתי את תפילת השלווה והכרתי תודה על כך שאני בחיים", אמרה שני ימים ספורים אחרי שעברה את התאונה. היום, שנתיים אחרי, היא כבר חושפת באומץ רב את הצלקות שנותרו.

שני חזן אחרי התאונה (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שני חזן)
חזן אחרי התאונה שעברה ב-2018 | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שני חזן

"כפי שחלקכם זוכרים, נקלעתי לתאונת אופנוע באל.איי, עבר זמן מאז...", כתבה שני, "החוויה זו הייתה מאוד טראומטית בשבילי, תהליך הריפוי היה כואב - גם פיזית וגם רגשית. אני משתפת עכשיו תמונות של הצלקות שלי, והשיתוף ברשתות החברתיות גורם לי להרגיש אמנם חשופה, אבל גם גורם לי להרגיש אמיתית יותר. 

"אחרי התאונה שנאתי את הגוף שלי במשך המון המון זמן", היא חשפה. "עליתי במשקל, ירדתי במשקל, סבלתי מהפרעות אכילה והבריאות הנפשית שלי לא הייתה במקום הכי טוב. היום אני יכולה לומר בקול רם - הצלקות שלי גורמות לי להרגיש חזקה ומועצמת מבפנים ומבחוץ".

עשיתי קעקוע מתחת לצלקת שלי. כתוב שם 'אני אוהב אותך עירומה' - והפירוש הוא שאני אוהבת את עצמי חשופה, מבפנים ובמחוץ. תזכרו שאתם יפים מבפנים ומבחוץ!", היא סיכמה.

View this post on Instagram

A post shared by Shani hazan (@iamshanihazan)