לא משנה כמה שנים עברו, המשפחה הכי מסוקרת בישראל עדיין שייכת לשבט גולן-שדה-רודינה וגרינברג. אלין וליאם כבר התרגלו לפרופיל הגבוה ולעובדה שכל צעד שקורה הופך לסיפור, וכך קרה גם בסוף השבוע האחרון.

אלירז שדה חגג את יום הולדתו ה-38, ובין כל הפינוקים וזמן האיכות עם אשתו, אילנית לוי, הוא קיבל ברכה מכיוונו של אייל גולן. בין אלירז לאייל אמנם מעולם לא היה סכסוך מתוקשר כזה או אחר והשניים תמיד שמרו על יחסים תקינים והציגו אידיליה משפחתית בכל אירוע משפחתי שהיה לאורך השנים, אך הברכה האינטימית והמרגשת של אייל הצליחה ללא ספק להפתיע רבים.

אלירז ואילנית, כידוע, מנהלים זוגיות כבר למעלה מעשור והם עמדו מתחת לחופה לפני כשנתיים. אלין וליאם התרגלו לנוכחותו של אלירז מאז שהיו קטנים ועד היום הם מתגוררים יחד בבית של השניים ברחובות ומשתפים אינספור רגעים מתוקים עם אלירז ואילנית. אייל הביע את הערכתו כלפי אלירז והודה לו על מה שעשה עבור ילדיו מאז שהחל לנהל מערכת יחסים עם אילנית.

"אלירז האהוב, אני רוצה לאחל לך יום הולדת שמח", כתב גולן. "שתישאר האדם הטוב, הערכי והמיוחד שאתה. אין לי מילים להודות לך על החום והאהבה שאתה מעניק לילדים שלי מכל הלב כבר שנים רבות. אוהב אותך ותמיד פה בשבילך".

אייל גולן, אלירז שדה (צילום: מתוך האינסטגרם של אייל גולן / מתוך האינסטגרם של אלירז שדה)
הברכות שכתבו דניאל ואייל לאלירז | צילום: מתוך האינסטגרם של אייל גולן / מתוך האינסטגרם של אלירז שדה

גם דניאל גרינברג הצטרפה לברכה של אייל שאף שיתף תמונה משותפת שלו יחד עם דניאל, אלירז ואילנית וכתבה: "מזל טוב אלי, מאחלת לך את כל הטוב שבעולם". שדה, כמובן, לא נשאר אדיש לברכה של גולן וענה לו: "תודה רבה אח יקר. קל מאוד לאהוב אותם. שהשם יברך אותך בכל הברכות, אוהב ולצידך אחינו". 

אייל גולן, אלירז שדה (צילום: מתוך האינסטגרם של אייל גולן / מתוך האינסטגרם של אלירז שדה)
"אוהב ולצידך". אלירז עונה לאייל | צילום: מתוך האינסטגרם של אייל גולן / מתוך האינסטגרם של אלירז שדה
_OBJ