אחרי כמעט עשור שהיא בתעשיית הבידור, כולנו כבר התרגלנו לליהיא גרינר ולאישיות הצבעונית שלה. לאורך השנים פליטות הפה של הכוכבת העלו אותה לא מעט לכותרת, כשהאחרונה והזכורה מבין כולן היא פרשת השוטר שאותו היא כינתה: "תימני קטן ומסריח".

היום (א') ליהיא הגיעה להתארח בתכנית "פאולה וליאון" וגם הפעם זכינו לקבל פליטת פה, רק שמדובר באחת מעודנת יחסית שהתקבלה בהומור מוחלט. ליהיא שוחחה עם השניים על הרצון לחזור ולעשות הזרקות בפניה, שכן היא לא הזריקה כבר שנה בשל ההריון ובגלל סגירת מכוני הקוסמטיקה בזמן הקורונה.

"אני כל היום מול המצלמה ואני מסתכלת ורואה שיש לי שני חריצים ממש עמוקים כאלה. אני בן אדם די עצבני, יש לי מלא הבעות פנים ואני מוגזמת, ואם ההבעות עדיין יהיו אני אהיה פי אלף יותר מוגזמת עם כל ההבעות, אני לא מסוגלת להסתכל על עצמי. זה פשוט מוגזם ובלתי נסבל", אמרה ליהיא.

View this post on Instagram

אני אפילו לא יכולה לדמיין איך זה לבלות את התקופה הזו בין ארבע קירות, ימים על גבי ימים, מבלי שיהיה חתול שיגרגר או כלב שיניח את הראש החמוד שלו. אחד הדברים שהכי משמחים אותנו בימי הקורונה, כשכולנו בבית, הם הכלבים והחתולים המהממים שלנו. ועוד לא דיברנו על הזכות להוציא אותם לטיול שלוש פעמים ביום, פריבילגיה ענקית שכל בני הבית פתאום רבים עליה. כששילה או ארבל מרגישות מעט עצובות או מתגעגעות לחברות שלהן, הן נוהגות לשכב על הספה בסלון, ולא עוברת דקה ומייד מתכרבלים בעקבותיהן כמה יצורי פרווה ומעניקים נחמה אמיתית. אצלנו יש הרבה אפשרויות כי יש לנו שלושה חתולים (אמילי, טייגר-לילי ופטצ'ולי) וגם שלושה כלבים (אלביס שבתמונה, בלונדי וגרטל). זו ה-תקופה לאמץ חבר הביתה, רק חשוב לזכור שזה בן משפחה לכל דבר, ולכן חובה לדאוג לו לבריאות, לחיסונים ולתזונה מאוזנת. וכמובן: משפחה זה לכל החיים, לא זורקים משפחה כשקצת פחות נוח.... והתמורה? אין דברים כאלו! זה אושר שהמילים לא מספיקות כדי לתאר. חג שמח לכל ההולכים על שתיים, על ארבע על שש ועל שמונה. בשיתוף עם @ramilevy_official

A post shared by PAULA ROSENBERG (@paularosenberg) on

"אני מסתכלת על עצמי ורואה שיש לי 2 חריצים ממש עמוקים בפנים", המשיכה ליהיא ואמרה לפאולה: "כמו כל הפרצוף שלך". השתיים פרצו בצחוק גדול, אך לאחר מכן הגיע עקיצה נוספת ובלתי צפויה.

"את בעצם אומרת לעצמך 'כשאני בצורה טבעית אני יותר מדי', זה מה שאת אומרת בעצם?", שאלה פאולה על התחושות של ליהיא כלפי עצמה. ליהיא, שלא הבינה נכון את השאלה וחשבה שפאולה מדברת על עצמה וענתה: "אני פשוט חושבת שאת מאוד צעירה, ואת נראית מבוגרת לגילך", ענתה ליהיא.

"את מדברת עליי?", אמרה פאולה בחיוך. "כן", ענתה ליהיא וצחקה. פאולה הבהירה את שאלתה וכיוונה אותה מחדש לליהיא ואמרה: "זו כבר פעם חמישית שהיא אמרה שאני נראית מבוגרת לגילי". למרות הכל, האווירה באולפן הייתה חיובית במיוחד וליהיא ופאולה פרסמו סטוריז בהן הן צחקו על הסיטואציה לאחר מכן.

בשל ריבוי התגובות שגרינר קיבלה, היא פרסמה סטורי ובו אמרה: "אני מקווה שהיה לכם משעשע אצל פאולה וליאון, זה היה פדיחות שהיא דיברה עליי ואני בכלל מדברת עליה, יצאה לי פליטת פה".