אתמול (א') בתכנית הבוקר של "פאולה וליאון", ליהיא גרינר שוב סיפקה ציטוט שלא נשכח עוד זמן רב. גרינר הגיעה לפאנל ודיברה בין היתר על ההזרקות שפנים שחסרו לה כל כך בתקופת הקורונה. כשפאולה שאלה את ליהיא שאלה על הדימוי העצמי שלה, ליהיא לא הבינה למה היא מתכוונת וחשבה שפאולה מבקשת לשמוע את דעתה של ליהיא עליה וגרינר מיהרה להשיב: "את נראית מבוגרת לגילך".

הציטוט של גרינר זכה להרבה התייחסויות ברשתות החברתיות והיא מצאה את הרגע להסביר את עצמה ופרסמה סטורי ובו היא מבהירה: "אני מקווה שהיה לכם משעשע אצל פאולה וליאון, זה היה פדיחה שהיא דיברה עליי ואני בכלל מדברת עליה, יצאה לי פליטת פה". הבוקר, בהמשך לכך, גם פאולה החליטה להגיב.

"אני רק רוצה לפנות מפה לכל המאות, באמת מאות הצופים והמגיבים בדף הפייסבוק", פתחה המנחה את דבריה הבוקר (ב') והמשיכה: "אתמול בתכנית ליהיא גרינר אמרה לי שאני נראית מבוגרת לגילי ואנשים אמרו לי, 'למה את צוחקת? למה את לא מתעצבנת?'".

"אני אגיד לכם למה. יש משהו שאני נורא מאמינה בו: שכשדורכים לך על פצע שלא כואב לך, אז זה לא כואב לך. אני חושבת שאני נראית מעולה לגילי, אני בת 43 וחצי ואני מרגישה שאני נראית מעולה לגילי ולכן אין לי שום פצע, מה אני אעשה?". מסכימים עם כל מילה.