למרות שהם מנהלים מערכת יחסים רק שנה ושלושה חודשים, עברנו לא מעט עם אייל גולן (48) ודניאל גרינברג (25). השניים התאהבו זה בזו זמן קצר אחרי שהיא יצאה מבית "האח הגדול". הם קיבלו לא מעט ביקורת על פער הגילים ביניהם, אייל אף התרחק מחברים קרובים כמו אופירה אסייג ובני פרץ וברקע היו לא מעט שמועות על סכסוך בין דניאל לאמו של אייל ואחותו.

למרות כל הקשיים, הביקורת והסכסוכים המתוקשרים יותר ומתוקשרים פחות, אייל גולן ודניאל גרינברג נשבעו אמונים זה לזו. החתונה הייתה אמורה להיות האירוע הגדול והמושקע ביותר בביצה המקומית, כשמתחם האירועים "דיוויד אינטרקונטיננטל" היה אמור להכיל יותר מאלף אורחים, עיצוב מיוחד ותפאורה מחו"ל ולא מעט הופעות חיות - אך רצה הגורל ובשל הנחיות משרד הבריאות, 24 שעות לפני יום החתונה, הוחלט לאסור על קיום אירועים המכילים יותר ממאה אנשים בשל התפשטות נגיף הקורונה בישראל.

דניאל גרינברג כלה. מרץ 2020 (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דביר טביק)
מרגש. דניאל גרינברג | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דביר טביק
אייל גולן ואמא שלו בערב החתונה. מרץ 2020 (צילום: אלון חן, פרטי)
מתרגש. אייל גולן ואמו בחופה | צילום: אלון חן, פרטי

חתונת השנה של אייל ודניאל הפכה מאירוע המוני ומפואר לאירוע אינטימי ומצומצם. החופה התקיימה במתחם קטן יותר באותו בית מלון, אל מול מאה חברים קרובים ובני משפחה בלבד. את הבוקר פתחה דניאל בבית המלון ואילו אייל הגיע לשם רק בשעות הצהריים המאוחרות. קונספט האירוע נשמר והוקטן והחופה נדחתה לשעה 20:30. אייל, כפי שהוא הבטיח לדניאל, הקדיש לה שיר חדש שהוא כתב עבורה, "מכאן ועד הנצח" - ולא השאיר אף עין יבשה. כמו שסיפרנו לכם לראשונה לפני מספר שבועות, העיצוב כולו היה באווירת לונדון, העיר האהובה על השניים.

אייל גולן מתחתן. מרץ 2020
מעמד מיוחד. אייל ודניאל מתחת לחופה
אייל גולן ודניאל מתחת לחופה. מרץ 2020

לחופה האינטימית של השניים הגיעו אורחים שנבחרו בפינצטה. החופה תועדה ונערכה וצפויה להתפרסם בערוץ היוטיוב הרשמי של אייל גולן, כדי שכל מעריציו וגם מאות האורחים שקיבלו ביטול, יוכלו להרגיש חלק מהיום המאושר בחייו ובחתונתו השניה.

"הבריאות של עם ישראל יותר חשובה לנו, אנחנו שמחים על האירוע הקטן הזה והמצומצם", אמר אייל לכלי התקשורת רגע אחרי שהחופה הסתיימה. "תודה רבה, תודה לכולכם", אמרו בני הזוג לכל העיתונאים שחיכו להם ושלפו מצלמות - אך לא נתנו לשאול אותם שאלות נוספות.

אייל גולן ודניאל גרינברג, חתונה (צילום: אביב חופי)
משדרים אופטימיות ושמחה - למרות הצמצום | צילום: אביב חופי
אייל גולן ודניאל גרינברג, חתונה (צילום: אביב חופי)
"אנחנו שמחים, העיקר הבריאות של עם ישראל" | צילום: אביב חופי
אייל גולן ודניאל גרינברג, חתונה (צילום: אביב חופי)
הקוסנפט והעיצוב: לונדון | צילום: אביב חופי
אייל גולן ודניאל מתנשקים בחתונה. מרץ 2020 (צילום: אביב חופי)
מאוהבים עד השמים | צילום: אביב חופי
אורחים בחתונה של אייל ודניאל (צילום: אביב חופי)
חברה מפעם ולנצח. מרינה קבישר מחוץ לחופה של אייל ודניאל | צילום: אביב חופי
אורחים בחתונה של אייל ודניאל (צילום: אביב חופי)
סירב להתראיין. איתי לוי | צילום: אביב חופי
אורחים בחתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: אביב חופי)
בן בית. לואי עלי ובת הזוג | צילום: אביב חופי
אייל גולן ודניאל גרינברג. מרץ 2020 (צילום: אלוני מור,  יח"צ)
צילום: אלוני מור, יח"צ
_OBJ _OBJ _OBJ

אירית רחמים וקייטרינג "פלפל" תרמו היום את מאות מנות אוכל משובח שהכינו עבור חתונתם של דניאל ואייל גולן. תרומת האוכל הועברה לעמותה לחיילים בודדים ללא עורף משפחתי לזכרו של מייקל לוין. האוכל יחולק למועדונים של העמותה ולבתים של החיילים הבודדים. מהעמותה נמסר בתגובה כי: ״החיילים המטופלים על ידי העמותה ביקשו להודות לקייטרינג פלפל וכן לדניאל אייל ומנצחת האירוע אירית רחמים".

_OBJ