רשת 13 החליטה להשעות את דני רופ שהנחה הבוקר את התכנית "העולם הבוקר" במקום אברי גלעד לצידה של רותם ישראל. ההשעיה באה לאחר שרופ סיפר בדיחה לא מוצלחת בה רמז שהוא יוריד את מכנסיו כדי להראות למגישה שלצידו היכן יש לו קעקוע. 

כל זאת במהלך שיח על פגיעה עצמית בקרב בני נוער. הדס, מקעקעת שמציעה קעקועים בחינם לנערים ולנערות שפגעו בעצמם, התארחה באולפן ואיתה אחת הנערות שהתקעקעה אצלה והסתירה את צלקות הפגיעה.

במהלך השיח באולפן, רותם ישראל שאלה את רופ אם יש לו קעקועים, ובתגובה, כאמור, הוא קם מכסאו, התכוונן לפתוח את חגורת מכנסיו, והכניס את הנשים שישבו באולפן למבוכה רבה.

ניכר היה שמה שהתרחש באולפן הצליח להכעיס ולהמם את הצופים המופתעים ששלחו לנו לא מעט הודעות בעניין. דני, כפי שניתן לראות בסרטון, לא הוריד את מכנסיו בסופה של התקרית – אבל בהחלט סיפק רגע שנוי במחלוקת לצופי תוכנית הבוקר המופתעים.

דני רופ מסר בתגובה: "רותם חברה טובה שלי וקולגה מדהימה ואחת הנשים בתקשורת שאני הכי אוהב ומעריך. שאלה אותי אם יש לי קעקוע בגוף- ואין לי- ובמקום לענות לה בכן או לא קמתי לפתוח את הז'קט, לא התכוונתי אפילו להוריד אותו. וכנראה במקום בכפתור של הז'קט היד שלי נגעה באבזם של החגורה וזה הפרשנות שיצאה מזה. אין לי בעיה אגב גם אם הייתי מתכוון לגעת בחגורה, כל עוד לא פתחתי את החגורה או הורדתי את המכנסיים שזה מעשה שלא יעשה. באופן כללי, אנחנו איבדנו את זה, אנחנו לא נוכל בסוף לא לצחוק, לא לדבר בחופשיות. מצד אחד, צריך להיות זהירים ומחושבים. מצד שני, אי אפשר מכל דבר ללכת לכיוון הזה, פשוט נהפוך לרובוטים ללא חוש הומור. ב".

 סוכנות ייצוג 1 המייצגת את רותם ישראל סירבו להגיב לדברים.   

מרשת 13 נמסר בתגובה: "ההתנהלות לא הולמת והמקרה מטופל. נכון לעכשיו, דני מושעה מהגשת שידורים חיים".