מלבד הקורונה, 2020 היא השנה בה התעסקנו כולנו בסכסוך ובסולחה שבין בן אל תבורי לאורטל עמר, הוריו של תו פרינס. המפגש בין סבא שימי לתו הפך ויראלי ואילו מצד סבתא אביבה תבורי - עוד לא זכינו לתיעוד מפגש מרגש בינה לבין הנכד הפעוט, שבימים עברו היה קרוב אליה במיוחד.

תבורי הגיעה ליום צילומים לחברת "ביופור", חברת קוסמטיקה המדעית, כשהיא נראית מדהים כהרגלה. אנחנו ניצלנו את ההזדמנות כדי לשאול אותה לראשונה מה דעתה על הסולחה. למי מכם ששכח, במהלך החודשים האחרונים תבורי ועמר לא חסכו עקיצות גם אחת מהשניה.

מה דעתך על הסולחה בין הבן שלך לאורטל?

"אני תמיד בעד סולחות, בלי שום קשר לכלום".

אביבה תבורי ואורטל עמר. יוני 2020 (צילום: מתוך instagram)
"בעד סולחות תמיד". אביבה תבורי ואורטל עמר | צילום: מתוך instagram

את היית מעורבת?

"לא, אני לא מתערבת בשום דבר שקשור לזוגיות אצל אף אחד".

בעבר ניסית לגשר.

"אתה מנסה פעם אחת ואז אתה קולט שעדיף שתישאר בחוץ. למדתי מגילי המופלג שבין זוג לזוג לא מתערבים. אני לא רוצה להיות המגשרת".

אביבה תבורי (צילום:  adomeitfilm, instagram)
קשה לשכוח את החולצה עם תמונתו של תו. תבורי | צילום: adomeitfilm, instagram

פורסם שאת ואורטל הסתכסכתן, אז איך אתן היום? יישרתן את ההדורים?

"האמת שלא יצא לנו לדבר. כל אחת בעניינים שלה, היא אמא של הנכד שלי, אני מאוד מכבדת אותה בתור אחת שהיא אמא של הנכד שלי וזהו, כל אחת במקום שלה".

הפעם זה לתמיד ביניהם?

"לתמיד? בין כולם לכולם. לא יריבו יותר. בחיים".

את פוגשת את תו הרבה עכשיו?

"לא הרבה כי בסך הכל השולם שם הוא עוד בוסר ולי יש שתי ילדות משלי בבית, 15 ו-17 שאני מטפלת בהן. יש לי ילדה עם אהבה נכזבת שאני צריכה לטפל בה, ילדות מתבגרות שאת צריכה להיות שם בשבילן. יש לי זוגיות, הרבה דברים לעשות מעבר. אני מנסה לשלב את הכל ביחד".

אביבה תבורי. יוני 2020 (צילום: מתוך instagram)
"אני מתמרנת". סבתא תבורי | צילום: מתוך instagram

לפני כן היית סבתא במשרה מלאה, אז אולי זה מהריב עם אורטל?

"לא. הייתי פחות עסוקה, לא היה קורונה, הכל התנהל רגיל. היום זה כבר אחרת. יש לי עוד נכדה של בת אל, חיים שלי, וגם אותה קשה לי לראות. אני מתמרנת".

איזה אבא בן אל? כמה קשה היה עבורו לא לראות את תו כל הזמן הזה?

"כל הורה שלא רואה את הבן שלו, זה קשה. מנסים שהילדים לא יהיו באמצע, ואם זה באמצע זה קשה אבל זה עובר. אני חושבת שהוא אבא מקסים. רואים את זה באינסטגרם, לא?".