לפני כשנה, יממה אחת לפני שהייתה אמורה לצאת ולהצטלם לעונה החדשה של "גולסטאריות", ליהיא גרינר החליטה לבטל את השתתפותה. בראיון ל"מעירים את המדינה" אצל מאיה בצלאל וקותי סבג, גרינר הסבירה את ההחלטה שלה - ועוררה סערה.

ליהיא יצאה נגד אורטל עמר ורוסלנה רודינה ואמרה, "חקרתי והבנתי את הסכומים שהבנות מקבלות ואמרתי שאין מצב שאני אעבוד כל כך קשה, אעשה צחוקים וכיף, והפלקטים מקבלות כפול וחצי ממני בגלל שההיא המליטה תינוק מבן אל וזאת המליטה מאייל גולן".

הסכסוך הגדול נולד ומאז בנות "גולסטריות" (העונה המדוברת תעלה בקרוב ב-HOT) כבר הספיקו להשלים כשגרינר הוזמנה לצילומים והסולחה נעשתה אל מול המצלמות. העניינים ביניהם היו שקטים עד היום - כשבדיחה קטנה בקבוצת הוואטספ הפרטית שלהן הציתה את הסכסוך ברגע.

הסיפור התחיל מאיחולי מזל טוב לתו פרינס שחוגג יום הולדת ולבת של ליהיא שגם חוגגת היום, בקבוצה תקוה כתבה בהומור שאופייני לה: "מזל טוב לילדה שהמלטת".

ליהיא הגיבה שזה היה בצחוק ולא צריך לקחת דברים קשה. רוסלנה כתבה שם: "צריך לדעת למי להתייחס ולמי לא, חוסר מודעות זה דבר חשוב" .ואז ליהיא פתחה: "לא בזכות עצמך ולא בזכות נעליים לעולם. תצליחי כל החיים רק כי... אני אפילו לא צריכה להגיד. אם לא היה לך ילד איתו, היית נעלמת מזמן. לא להתחיל איתי בבקשה, זה האמת וכולם יודעים את זה".

רוסלנה לא נשארה חייבת: "גברת ליהיא, אך ורק בזכות עצמי. תשלימי עם זה כי את מה שאני עשיתי בקריירה שלי עוד מאה שנה לא תצליחי לעשות" גרינר עונה: "אם לא היה אייל, לא היו מדברים עלייך". רוס החזירה: "את לא מעניינת מאמי , תתקדמי לריב הבא שיקבל כותרות".

השאר ניסו להרגיע את הרוחות וכתו שהכל בצחוק, "בסך הכל איחלנו מזל טוב, איך זה הגיע למקום הזה?"ואז רוסלנה סיימה: "אם לא אני, אייל היה מסיים את הקריירה. זה משהו שאת לא יכולה לקחת ממני, זה משהו שאני עשיתי, עוד מאה כמוך לא יעשו".

מרוסלנה רודינה טרם התקבלה תגובה.
ליהיא גרינר מסרה בתגובה: "הכל היה בהומור הבוקר. כמו שכל בוקר תקווה עושה צחוקים ומעלה דברים מהעבר. יש לבת שלי יומולדת היום והיא איחלה יומולדת שמח. הכל היה ממש מצחיק, עד שרוסלנה התחילה את הריב. למה היא התחילה את כל הבלאגן הזה שוב? כנראה שהיא יודעת שאני מאוד אימפולסיבית ואני ישר אגיב בלי לחשוב. אבל היא ידעה שזה ידגדג אותי ושיהיה לה קצת יחסי ציבור לגולסטאריות שעולה עכשיו. היא פשוט חיפשה לריב איתי- כי כל אחד יודע שמי שיריב איתי יקבל במה".