עוד לפני שנכנסה לבית "האח הגדול", גל גברעם הצעירה כבר הייתה חביבת האירועים, ההשקות והקמפיינים. מאז שיצאה ממנו החיים הספיקו לחזור לשגרה וגברעם החיילת ממשיכה באורח החיים שכל כך התרגלה אליו, לרוב גם עם בן הזוג תום חיימוב.

באחד האירועים האחרונים שהייתה בהם בשבוע החולף, גברעם התראיינה ל"ראדר" והתייחסה לשאלה על חברתה לבית "האח הגדול", אלמוג חדד, בת הזוג של יהודה יצחקוב שהודח אחרי התבטאויות אלימות. גברעם הסבירה למה היא וחדד וכבר לא חברות, "את אלמוג אני מאוד מאוד אוהבת, אבל היא בצד של בן הזוג שלה. בשיחה שהייתה לנו היא הבהירה לי שהיא לא רוצה להיות חברה שלי כי אני לא ב'מחנה יהודה'".

זמן קצר אחרי, אלמוג החליטה להגיב בעמוד האינסטגרם שלה ולהעמיד דברים על דיוקם כשכתבה כך: "אם מישהי קוראת לעצמה חברה שלי וטוענת שהיא אוהבת אותי אז היא צריכה לכבד אותי ואת הבחירות שלי קודם כל ולא להתסיס כנגד בן זוגי בתקשורת. המשחק נגמר ויצאנו מבית האח מזמן".

View this post on Instagram

A post shared by GG (@gal_gvaram)

"כמו שבן זוגי יהודה שומר על כבודו של כל אחד ואחת, הייתי מצפה מכולם לעשות אותו הדבר, ובמיוחד ממישהי שקוראת לעצמה חברה שלי. הבהרתי שאינני מעוניינת בחברות עם גל, אבל זה יצא מהקשרו. מה שנאמר היה שאני פגועה ממנה בתור חברה ולא ציפיתי ממנה להתנהגות מהסוג הזה. זה לא בגלל שהיא לא ב'מחנה יהודה' אלא בגלל שהיא ממשיכה לחיות את המשחק ולטנף על בן הזוג שלי בכל פלטפורמה אפשרית".