מיכל הקטנה יולדת ומקבלת ביקורת, פברואר 2020 (צילום: מתוך אינסטגרם ופייסבוק)
יצאה לבלות 16 שעות אחרי לידה. מיכל | צילום: מתוך אינסטגרם ופייסבוק

שוב חוזר הניגון: כאילו לפני שנתיים זה לא קרה, כוכבת הילדים, מיכל הקטנה, מוכיחה שהיא אחת הנשים הנמרצות והזריזות בביצה המקומית ובישראל בכלל. כשהיא ילדה תאומים, כזכור, היא חזרה להופיע רגע אחרי הלידה וספגה על כך לא מעט אש - וכעת קורה דבר דומה.

הפעם מיכל פרסמה תמונה בסטורי שלה, פחות מ-24 שעות אחרי שהביאה לעולם בת חמישית, כשהיא מתועדת בבילוי יחד עם בן זוגה, ניר ויצמן. "רק ניר ויצמן יכול להוציא אותו 16 שעות אחרי לידה מבית חולים למסעדה", כתבה ויצמן לצד התמונה והצליחה לעורר שוב לא מעט עניין ודיונים בקרב נשים שמבקרות את החזרה המהירה שלה לשגרה.

כשחזרה להופיע לפני כשנתיים ימים ספורים אחרי שהביאה לעולם תאומים, מיכל ענתה לכל המבקרים בראיון ל-mako סלבס כי"אני מרגישה בריאה ומאושרת. אני מקשיבה לגוף שלי, הכל בסדר". אנחנו כאן כדי להזכיר שאם זה מרגיש לה נכון ולגיטימי, קשה לשפוט את ההחלטה של מיכל, שכן היא ודאי יודעת מה טוב עבורה אחרי הלידה. 

View this post on Instagram

לחיי האהבה - בילוי ראשון כהורים לחמישה!!! ❤️

A post shared by מיכל הקטנה (@michalhaktana) on

"ככה לא נראים החיים האמיתיים!", כתבה אחת הנשים ברשתות החברתיות שנתקלה בתמונה של מיכל מבלה עם ניר רגע אחרי שיצאה מחדר הלידה. "ככה נראות קורבנות של דור שחייו מנוהלים ע''י אוסף תמונות מרובעות וסיפורי אשליה ארוזים יפה בעשר שניות של סטורי... 16 שעות אחרי לידה, את מדממת. כואבת. פצועה. שום ישיבה במסעדה עם חיוך גדול לא תעלים את זה. ההורמונים גואים, הגוף כאוב והנפש סוערת".

מיכל הקטנה יולדת ומקבלת ביקורת, פברואר 2020 (צילום: מתוך אינסטגרם ופייסבוק)
אחת הביקורות שנכתבו על מיכל בעקבות הבילוי | צילום: מתוך אינסטגרם ופייסבוק

"מיכל הקטנה היא קורבן של תרבות... תרבות של נשים שחודש אחרי לידה כבר מעלות תמונות בבקיני כאילו יש בזה הישג", המשיכה אותה גולשת, "כל אחת שתעשה את הטוב בעיניה אבל עם הפרסום, מגיעה אחריות גדולה. יותר מדי חברות שלי שילדו ילד ראשון לאחרונה, נחתו נחיתה קשה מדי לקרקע המציאות בגלל פוסטים כאלה. תפסיקו לייצר מצגי שווא של חיוכים זוהרים וכוסות יין. תורידו את המסכות המזויפות. תראו קצה של אמת".

מיכל הקטנה מסרה בתגובה לפרטים: "שכל אדם באשר הוא יתמקד בחיים שלו. אני מעולם לא שפטתי אף אחד, שכל אחד יעשה מה שטוב לו, מה שנכון לו, מה שנעים לו. עברתי לידה חד פעמית, ללא תפרים ללא קרעים... יש לי ילדה חמישית ואני בעננים. הנקתי את אלי היפה שלי, חציתי את הכביש ויצאתי למסעדת 'טוטו' עם בעלי לחגוג את האושר שלנו. לא הבנתי איפה הבעיה. מה, עשיתי רע למישהו? במי פגעתי? זה הדבר החכם והטוב ביותר שעשיתי עבורי. הרמתי כוסית לחיי האהבה עם הגבר של חיי, לכבוד הנסיכה! מזלי שאף אחד לא היה איתי בחדר הלידה, אחרת גם שם הייתי חוטפת ביקורת שהחלטתי בתוקף ללדת לידה טבעית אחרי ניתוח קיסרי בחירום".
 

View this post on Instagram

תכירו את אלי ויצמן, ממש לפני כמה שעות התברכתי בפעם החמישית בך, אור טהור, פניי מלאך חיכיתי כל כך הרבה ימים לרגע המבורך שבו אחבק אותך קרוב ללב ואשמע את קולך הבלתי נשכח סוף סוף את כאן, לצידנו ואנחנו הכי מרוגשים בעולם. אלי שלי, אלי שלנו, תודה על הזכות שהענקת לנו ביום זה , יותר מכל יום אחר ויותר מתמיד אני מרגישה מבורכת בזכות בעלי המדהים, אהבת נעוריי- ניר אני אמא לחמישה. תודה לקדוש ברוך הוא על חיים מלאי הפתעות ומשפחה. על ניסים ונפלאות ותודה לכם אהובים שלי, על החיבוק, התמיכה, האהבה שאתם מרעיפים ועוטפים אותנו- אנחנו בריאים ומאושרים מאד!!! שום דבר לא מובן מאליו

A post shared by מיכל הקטנה (@michalhaktana) on