בשיאה של התפרצות מגפת הקורונה בישראל, מבודדים רבים מצאו את עצמם מרותקים לעונה האחרונה של "חתונה ממבט ראשון", בה רוני לוי ונעם קציר התאהבו מול המצלמות. מאז השניים כבר הספיקו לשבור לנו את הלב כשהודיעו על פרידה, אך בשבוע החולף השניים נפגשו לכבוד צילומי קמפיין והצליחו להצית אצלנו שוב את הלהבה.

הקמפיין המדובר הוא חלק מפרויקט "הייעוד המשותף שלנו", של הארגון הפילנתרופי "ג'נסיס", משרד התפוצות ובית הנשיא. מטרתו העיקרית היא להפיץ את המסר, שלמרות השוני, כולנו יכולים למצוא ערכים משותפים וחזקים שינצחו את הכל. למרות שלרוני יש בן זוג חדש ולמרות שגם נעם כבר סיפר לנו שהוא יוצא עם מישהי חדשה, השניים התחברו למסר.

נעם קציר ורוני לוי. יולי 2020 (צילום: יחסי ציבור)
ככה זה היה נראה על הסט. נעם ורוני | צילום: יחסי ציבור

אז אחרי שבילו יחד יום שלם, התוצר הסופי מונח כאן לפניכם ונראה שמערכת היחסים בין רוני לנעם הפכה לידידותית במיוחד, והשניים מצליחים להתבדח גם על העובדה שלרוני הפריע שהיא גבוהה יותר מנעם. בדקנו מה הסכום שהיה צריך לגייס בשביל לאחד אותם תחת אותה המצלמה שוב, והופתענו לגלות שהשניים לא קיבלו עשרות אלפי שקלים, אלא עשו זאת תמורת סכום כסף סמלי שכלל בסך הכל כיסוי הוצאות, שכן מדובר בקמפיין חברתי עם מסר חשוב. התרגשנו.