פעם, לא מזמן, השחקנית והדוגמנית טל ברקוביץ' כיכבה אצלנו לא מעט במדורי הרכילות והתרבות. לפני כמה שנים, היא העתיקה את מגוריה אל מעבר לים ושם היא עבדה במלוא המרץ על טיפוח קריירה בינלאומית. למרות זאת היא לא שוכחת אותנו ובעבר אף השתתפה בפרויקטים, ביניהם גם "רוקדים עם כוכבים".

במהלך השנים היא עשתה לא מעט פרובוקציות, צילומים למגזין "פלייבוי" וסכסוך מגה מתוקשר עם חנה לסלאו. בכל זאת, ברקוביץ' התרחקה מעט מאור הזרקורים וחיה את חייה מעבר לים וגם להתקרב לדת ולמסורת היהודית בשנים האחרונות. בדיוק בגלל זה, היא הצליחה להתחתן כמעט בלי ששמנו לב.

טל ברקוביץ התחתנה
כדת וכדין. הזוג המאושר | צילום: פרטי
טל ברקוביץ התחתנה
אווירה דתית ומכובדת. החתונה של טל עם אייזק | צילום: פרטי

על פי המקורבים, ברקוביץ' בת ה-36 הכירה לפני כארבעה חודשים בלבד, דרך חברה משותפת בניו יורק, בחור בשם אייזיק, איש עסקים אמריקני. מהר מאוד השניים הבינו שמדובר בדבר האמיתי ובימים האחרונים הם נישאו בבית הכנסת של האר"י הקדוש בצפת, בטקס דתי חסידי. לפי מקורבים, אחרי שטל הכירה את אייזיק, היא השלימה את תהליך ההתחזקות וחזרה בתשובה לחלוטין. כמו כן, השניים מנהלים אורח חיים חרדי בניו יורק.

הסובבים לזוג הדתי מספרים כי הייתה זו חתונה סודית ומצומצמת שהתחילה ביום שישי בצהריים והמשיכה אל השבת באווירה דתית כפי שנכתב בגמרא. האורחים נשארו לישון ועזבו בבוקר יום ראשון. כעת השניים כבר נמצאים שוב בניו יורק, בה הם מתגוררים יחד. 

טל ברקוביץ התחתנה
מזל טוב | צילום: פרטי

 

טל ברקוביץ התחתנה
צילום: פרטי